Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik ébredési hő az igaz?

Melyik ébredési hő az igaz?

Figyelt kérdés

Hajnalban felkeltem, mert már nagyon kellett pisilni, előtte mértem egyet, 36,4 volt. Mivel ciklus 30. napján vagyok ma, emiatt nagyon el is szomorodtam.

Aztán rá kb 1,5 órára mikor valóban keltem, akkor is mértem egyet és 36,8 volt. Melyiknek lehet hinni?

Tegnap 36,8 volt, előtte nem mértem, mert vidéken voltunk.



2016. márc. 30. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a nap most nem értékelhető, zárójelezd ki.

De ezt leszámítva teljesen mindegy, hiszen a 30. napon nincs jelentősége, a peteérésen már elvileg túl vagy.

2016. márc. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én a magasabbat írnám be. ha pisilés után még legalább másfél-két órát alszok, mindig a második mérést írom be.

de azért jelöld, hogy ne vegye figyelembe... aztán holnap úgyis kiderül, hogy merre tovább.


drukkolok, hogy fent maradjon a hőd.

2016. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1

már hogy a bánatba ne lenne jelentőssége, hogy fent marad-e most a hő, vagy elkezd esni???

2016. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pénteken szeretnék tesztet csinálni, egyébként ebben a hónapban szedtem clostylbegyt-et is, ezért is keseredtem el, hogy ilyen alacsonyt méretem elsőként, aztán mikor a rendes időben magasabb lett, megint jól összezavarodtam
2016. márc. 30. 09:40
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

Azért nincs jelentősége, mert túl van a peteérésen, vagy összejött baba, vagy nem.

Egyébként ha a holnapi hő is magasan lesz, akkor lehet feltételezni, hogy ez is magasan volt.


Azért nem lehet kiértékelni, mert a szabályok szerint minimum 6 óra alvás kell, és ebből a mérés előtti 3 órában nem szabad kikelni az ágyból, ő meg kikelt.

2016. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyébként meg teljesen természetes, hogy ha korábban mérjük, akkor alacsonyabb az érték, ezért is kell minden nap azonos időben mérni ahhoz, hogy normális görbét kapjunk.

első

2016. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Első, ennyi erővel nincs értelme sem a hőmérőzésnek, sem az ovuteszteknek, vagy volt peteérés, vagy nem, majd kiderül, vagy megjön, vagy nem....

Mivel nekem nem volt eddig ovulációm, és a mensim is rendszertelen, ezért igenis elkeseredtem, hogy még closty mellett is ilyen alacsony hőt mértem.

Lehet, hogy az utolsó szalmaszálba kapaszkodok azzal, hogy utána újramértem... Sajnos valakinek nem jön össze könnyedén még egy rendes ciklus sem, nemhogy gyerek :(

2016. márc. 30. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem gondolom hogy ne lenne értelme.

Csak a hőmérőzést sok mindenre lehet használni.

Én 6 évig csináltam, és nem fogamzásgátlásnak is jó, tehát eléggé ismerem a módját.


Azt gondolom, hogy babaprojekt szempontból inkább a peteérés meghatározásánál van szerepe. Ott nagyon nem mindegy, hogy milyen magasan van egy érték.


Egyébként pedig van, akinél leesik még vérzés előtt, és van, akinél csak a vérzés első napjaiban.


Kívánom hogy mielőbb összejöjjön!

2016. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mellé gépeltem. Szóval fogamzásgátlásra IS jó, nem csak babaprojekthez, ezt akartam írni...
2016. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!