Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már nem értem! Most...

Most már nem értem! Most akkor mikor kell együtt lennünk a barátommal?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a barátommal, nagyon sok mindent olvastam a neten már és már nem értek semmit! Sok helyen írják, hogy amikor mensiszerű görcs van meg mell érzékenység akkor még nincs peteérés. Máshol azt olvastam, hogy akkor kell együtt lenni ha tojásfehérje színű a folyás! A következőt amit olvastam hogy ovulációkor kell együtt lenni.....
2016. márc. 30. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy ahelyett, hogy a gép előtt ülsz, a tettek mezejére lépsz és hagyod, hogy a többit a természet megoldja? Miért kell még egy ilyen egyszerű dolgot is túlbonyolítani?
2016. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá!! Nyugalom :)

Biztosra nem tudsz menni, mindenkinek más! Félidőben ha 2 naponta együtt vagytok az jó, de lehet spontán peteérés is bármikor. és ha jó időben vagytok együtt akkor sem biztos hogy elsőre menni fog!

Ne görcsölj, élvezzétek az életet! Szeretkezettek annyit ami jól esik :)

Sok sikert!

2016. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "kell". Akkor legyetek együtt, amikor jólesik, a többit a természet megoldja.

(Legutóbb a ciklusom 5. napján, spontán ovulációból estem teherbe, közvetlenül a mensim után.)

2016. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Egy a lényeg, ovuláció (=tüszőrepedés) környékén kell együtt lenni. A többi, a tojásfehérjés folyás, a petefészekgörcs már csak az ovuláció tünete. Ezekből következtethetsz arra, mikor volt (a mensi szerű görcs inkább a beágyazódás tünete lehet, a mellfeszülés szintén). De ha előtte egy-két nappal volt a 18-as karika, abból is teherbe eshetsz, szóval tényleg nem érdemes annyira ráfókuszálni. Lődd be magadnak, hogy a soron következő menzeszed előtt nagyjából két héttel (azért nem középidőt írok, mert ha hosszabb a ciklusod 28 napnál, akkor a peteérés rendszerint később van a 15. napnál, ha meg rövidebb, akkor előbb) gyakrabban legyetek együtt. Két naponta, naponta.
2016. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában a ciklus közepén van peteérés, ovuláció, akkor esélyes a baba. Ha akkor vagytok együtt, se biztos, hogy sikerül! Mindenkinél más, a tojásfehérjés nyák a termékeny nyák, ami segíti a spermiumokat. Általában ez a nyák peteérés környékén van ( nálam pár nappal peteérés előtt jelentkezik ). Nekem mikor kilökődik a pete előtte fáj a hasam és mikor már nem fáj, akkor lökődött ki. A mellem és a derekam is középidőtől fáj mensi végégi. Nekem ez is jelez! Mindenki más! Ne görcsölj rá! 2 naponta ha lehetséges "szeressétek" egymást és jönni fog! :) Amúgy én tudom, hogy mikor hol járok nagyjából a ciklussal, mégse sikerült még, de nem szabad feladni, szóval, ha nálatok is több hónapot várat majd, te se kenődj el! :) Jön majd, amikor jönni akar!
2016. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne a "hogyan csináljunk gyereket" oldalakat böngéssz, hanem olvass el egy egyszerű biológiakönyvet. Utána már elég kétnaponta szexelni és előbb-utóbb összejön.
2016. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!