Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16napja késik a menstruaciom...

16napja késik a menstruaciom lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Múlt hónap 15 jött meg utoljára két tesztet is csináltam mindkettő negativ lett..a hasam alatt fáj.ma voltam nőgyágyásznál hüvelyi és hasi UH-t is csinaltak azt mondták nem vagyok terhes,de most megszéditettek az ismerösök már megint,azt mondták nekem most hogy múlt honap 15-dikétöl kell számolni 2 hetett mert az lehet a fogamzás idöszak,és most akkor nem mutassa ki a terheséget egyik UH vizsgálat sem mert akkor most vagyok 2 hetes..légyszi nyugtassatok már meg.
2016. márc. 31. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában véve a menstruáció környékén már nem lehet teherbe esni, hiszen a méhnyálkahártya leválik, a megtermékenyített petesejt számára nem alkalmas a felület a megtapadásra, illetve a peteérés a menstruációt megelőzi kb. 2 héttel. Ha akkor lett volna peteérésed, attól még megjött volna, hiszen ha 14.-15-én esedékes, de 12.-13.-án megtermékenyül egy petesejt, még nincs annyi hormonális változás, hogy a menstruáció elmaradjon. Természetesen, létezik spontán peteérés, és volt már olyan, hogy irreális időpontokban esett teherbe valaki (pl. sógornőm a menstruáció után lett várandós), de általában ez nem jellemző. Amit az ismerőseid mondanak, annak nem sok reális esélye van.
2016. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor ment beléd 16 napnál korábban sperma?
2016. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A másik kérdésednél már kaptál választ. Ne parázz már!
2016. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ment belém sperma gumival csináljuk. Nem is szakadt ki a gumi vagy ilyenek.
2016. márc. 31. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehetsz,felénk még mindig kell a terhességhez.
2016. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pl mensi előtt 4 nappal lettem terhes,nem jött meg és 11 nap késés után lett halvány pozitiv tesztem,de ez ritka.
2016. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Sógornőmnek 4 napja kellett volna megjönnie, de nem jött meg neki. Vett azóta 2 tesztet is és neki mindkettő pozitív lett. Tehát ha terhes lennél már kimutatta volna. Ne aggódj!! :)
2016. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek, nem szakadt ki, és az orvos se látott semmit, akkor nem vagy terhes, ez tuti.
2016. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor megnyugodtam végre
2016. ápr. 1. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!