Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha majus 3-an volt az utolso...

Lavinia5 kérdése:

Ha majus 3-an volt az utolso menstruaciom elso napja miert lett a kiirt idopontom februar 13, ket orvos szerint is? Altalaban 31-30 naposak a ciklusaim, utolso honapban megis 28 naposra sikeredett. Ma van a kiirt idopont, de semmi jele a szulesnek.

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom az UH-k során mért és korábbi ciklushosszakból kalkulált adatok alapján, bár ezt tőlük is megkérdezhetted volna.

Attól, hogy jelenleg semmi jele, még bármikor beindulhat a folyamat.

2016. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az elso szamitas akkor tortent amikor meg az UH-n nem latszott semmi, a masik par hete amikor orvost csereltem. Csak azert kerdem mert az internetes kalkulatorok szerint ha 31 naposak a ciklusok akkor is 10-e a hatarido. Kezdek aggodni, hogy tulhordom a babat.
2016. febr. 13. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
A méretek alapján szokták megállapítani. Én uh nélkül március 19re voltam kiírva az első vizsgálatnál aztán az uh-k alapján március 15re. Gondolom csak voltál néhány ultrahangon, csak lemérték mekkora. Egyébként ismerek olyat aki majdnem 42 hetesen szült szóval nyugi. Az nst-k mutatnák ha gond lenne és szülni kell.
2016. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyelőre max. terminus túllépésről beszélhetünk, nem túlhordásról, ráadásul rendszeres ctg van már ilyenkor, illetve pár nap múlva valószínűleg be is fektetnek.
2016. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hetfon kell visszamenjek, akkor majd eldontik mi lesz, de megtortenhet, hogy varnak akar ket hetig is a kiirt idopont utan. Sajnos errefele nincs egyseges politikaja a korhazaknak, tobb esetet is hallottam amikor hajszalon mult a gyerek elete mert zold volt mar a viz, vagy a koldokzsinorral volt gond, ezeket szeretnem elkerulni.
2016. febr. 13. 13:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még azt, hogy az UH-ok szerint volt, hogy nagyobbnak mérték a koránál, utoljára meg azt mondta az orvos, hogy megfelel a korának. Méreteket sajnos nem mondott mivel azt mondta, hogy + - 500 grammos szokott lenni a hibaszazalek.
2016. febr. 13. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is május 3.án volt meg utoljára. 28naposak voltak a ciklusaim. 7.én töltöttem a 40.hetet, 10.re voltam kiírva. Egyelőre sehol semmi. :( Szerdán kell befeküdjek a kórházba, ha nem történik változás.
2016. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod kb mikor estèl teherbe?
2016. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor február 7.-èn kellett volna hogy a 40. hetedet tölcsd. Ezt èn sem èrtem. Beszèlj az orvosoddal számoljon már utánna!!! Ez így nagyon nem stimm.
2016. febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül megszületett a kisfiam 15-én éjjel 2-kor, köszönök minden választ.
2016. febr. 19. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!