Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezeket az ovu...

Megnéznétek ezeket az ovu teszteket? Melyiknek hinnétek?

Figyelt kérdés

[link]


A felső 15-ös,mégis negatív

Az alső 25-ös és pozitív. Egy pisiből egy időben készültek.


2016. márc. 31. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A felső nem terhességi teszt véletlenül? Lehet én vagyok hülye,de van ugyan ilyenbe hcg teszt is.!
2016. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huhh hát én lennék a legboldogabb akkor:)

De az van ráírva,hogy "ovulation(lh)" teszt. Egens gyártmány.

2016. márc. 31. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak mert ugyan ilyen kek van hcg-be is! :D amugy én is ugyan így jartam az egyik ovu tesztel,csak az ugyan olyan volt! Ugyan az a marka,ugyan azzal a pisivel,ugyan abban az idoben es az egyik halvanyabb lett sokkal mint a masik! Szoval ezt en sem ertem 😐
2016. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké... egy marha vagyok:/

Rá van írva a hátuljára,hogy a halvány csík is pozit jelent.

Csak azthittem itt is az "ugyanolyan erős vagy erősebb a kontrollnál" elv van érvényben :/

2016. márc. 31. 17:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi.. hulye vagyok. Targytalan mar s kerdesem. Komolyan nem tudom hol jar az eszem.
2016. márc. 31. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Egens egy sz@r már bocsi. Nekem még csak halvány sem volt, mikor a másik tesztem (szintén egy pisi, azonos idő) világított, volt is ovum. És nem, a halvány csík nem csík az ovu teszten. Minimum olaan erősnek kell lennie mint a kontroll.

Sok sikert! :)

2016. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt írja,mutatja a képen,hogy már a halványabb mint a kontroll csík is pozitív.

Mindenesetre gondolom ma volt ovum mert tegnap lett pozitív az one stepes. Bár még ma nem csináltam meg a rózsaszínt,de feltételezem ma negatív lesz.

2016. ápr. 1. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!