Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11-12 napos luteális fázis...

11-12 napos luteális fázis nagyon rövidnek minősül?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, elég rövid, de nem baj. nekem 10-11 napos volt.

20hkm

2016. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Detto.... Jo,hogy megkerdezted,ezt en is akartam! Az elsonel nem neztem,igy nem tudom akkor mi volt a helyzet,most viszont,hogy tesot tervezunk megneztem es nekem is 11-12korul van. Remelem nem jelent gondot!
2016. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 es mennyi ido utan sikerult a baboca?
2016. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem azért sikerül a babóca ígyis! Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 31. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 8 hónap után, első clostis hónapban. hőmérőzés+ovuteszt.
2016. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi én is kérdeznék! Nem hőmérőzök,de ovu tesztelek. Az ovu tesztem tegnap reggel még negatív volt,de tegnap délutánra már pozitív. Szerinted/szerintetek akkor ma volt ovum? Mert most elgondolkoztam,hogy lehet hogy rosszul számoltam eddíg. A pémet mindíg a pozitív ovu teszt napra tettem,de most olvasgatom,hogy az első negatív napon van pé (azaz ma). Na,ezek alapján akkor 10-11 napos lenne a luteálisom.
2016. márc. 31. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Oo en nem szeretnek 8honapot varni 😔 elso csalodos honap volt,de ez is boven eleg! A clostit miert kaptad?
2016. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az ovu a pozitív ovuteszt után 12-24 órával van. vagyis neked ma kérdező. a clostit meg azért kaptam, mert a jobb petefészkem nem működött, ezért minden hónapban a bal "dolgozott", ezért a petesejtek mindig túl kicsit és éretlenek voltak.
2016. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!