Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe a dokival szemben?

Hőgörbe a dokival szemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már feltettem pár napja egy kérdést, de most gondoltam újra.


Doki látott 15-én a leesős elvileg peteérési napomon. Akkor azt mondta nem lát peteérésre utaló jelet.


Mégis így alakult a görbém... Lehetett mégis peteérés amit nem látott a doki?


Vagy ezek szerint a görbék mégsem megbízhatóak??? Mert, ha tényleg nem volt érő pete odabent, akkor ezek szerint hiába a hőmérőzés... Ha doki nem látott volna és nem mondta volna azt, simán hinném, hogy minden rendben :(


Véleményt és esetleg hasonló tapasztatalatot várok.


Köszönöm.



2016. jan. 29. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hol a görbe?
2016. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat lemaradta lényeg :


[link]


Mintha a görbém szembe akarna szállni a doki állításával...

2016. jan. 29. 09:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Pedig ugy nez ki,hogy volt ovu! Dominans tuszot sem latott?
2016. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amikor nekem nem volt ovum,akkor össze vissza cikk cakkosan ugrált a hőm. Alaphő-36,9...alaphő 36,9... ezt csinálta végig. Neked nem ugrál,szépen fenntvan,így én is azt gondolom,hogy volt!
2016. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Most nézem,a 14.dpon vagy már?
2016. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13 bocsiii 😊😊😊 nemtudok számolni..
2016. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelhetsz is egyet már!!! :)
2016. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem mondta, hogy lenne, csupán ennyi hagyta el a száját "Peteérésre utaló jel nincs". Elküldött hormonvizsgálatokra, de ahhoz ugye meg kell várnom míg megjön a havim.


Háttérgondok: Nehezen lettem terhes, sajnos nem is maradt meg a baba... Majd kiderült a pajzsmirigy alulműködés amire gyógyszert szedek és szépen javul a TSH értékem, mellette nézettem IR-t és van enyhe IR, ezért diétázom is. Sajnos a vetélés óta görbék alapján egyik hónapban van peteérés másikban nincs. Ez a peteéréses hónapom lenne. és kitolódott a ciklusom 31-32 napról, peteéréses hónap 35 nap, pé mentes hónap meg 41-42 nap.... sokan mondják az az igaz amit uh-n látnak. Csak így akkor fura, hogy egy szabályosnak hitt görbe alapján még sincs pé... Ha minden hónapom szép görbével működne, ismét várhatnék éveket mit sem sejtve, hogy valami hormon gond lehet... :S


Csak gondoltam megkérdezem hátha járt már így valaki, hogy a doki mást látott mint amit a görbe mutatott. Nyilván a dokinak lehetett igaza, de azért furcsa, hogy ilyenkor produkálok aránylag szép görbét... :S :(

2016. jan. 29. 09:59
 9/15 A kérdező kommentje:

Húúú mennyien írtatok közben :) Örülök, hogy görbét nézve babagyanus, de mivel furák a dolgaim és szinte alig voltunk együtt ráadásul rossz időben, ha most lennék babás akkor az egy igazi csoda lenne :) Lehet nagyon mélyen reménykedek, hisz babára várva mindenki ezt teszi, de most kifejezetten tudom, hogy szinte esélytelen.


De tesztelni fogok, ha úgy alakul hogy 36. napon se jön meg.

2016. jan. 29. 10:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is akkor lettem babás, amikor egyáltalán nem figyeltem semmire...itt voltak az ünnepek, kajálás, éjszakázás, szilveszterezés, nem is mértem a hőm...nem néztem, jókor vagyunk-e együtt..elvileg nem is voltunk együtt jókor...erre mégis pozit teszteltem január közepén!!!! :)
2016. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!