Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak 5 nap mulva reped meg...

Ha csak 5 nap mulva reped meg a petesejt ovut kovetoen, az 5 napban megtermekenyulhet a petesejt?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

én ezt a mondatot sem értem. mi az, hogy ovut követően reped meg majd a petesejt?


amikor kiszabadul a petesejt a tüszőből, az a folyamat maga az ovuláció.

ha ekkor találkozik hímivarsejttel, akkor jöhet létre a megtermékenyülés.


ezt az 5 napot nem értem... majd 5 nap múlva lesz ovud, akkor tudsz teherbeesni

2016. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ovuláció, amikor megreped a tüsző és kiszabadul az érett petesejt.

Ha ez előtt 5 nappal voltatok együtt, akkor minimális esély van babára. Ovu. után 5 nappal gyakorlatilag nulla az esély, mert a petesejt max. élettartama 24 óra.

2016. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezt most én sem értem. Kifejtenéd mire gondolsz?
2016. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor hülyeség amire gondolok!!! Hat az a problemam h volt ovu a teszt szerint viszont 36,5 volt a hőm 5 napig utana majd felugrott 37-re 6. Napon.Ami nekem fura!!!vagy akkor ez miert van?
2016. ápr. 1. 18:26
 5/19 A kérdező kommentje:
Most 4 napja magasan van a hőm!szerintem volt ovu de nem erzem miert ilyen keson ugrott fel
2016. ápr. 1. 18:27
 6/19 anonim ***** válasza:
Linkelj egy görbét.
2016. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Altalaban a honek kell hinni, nem az ovutesztnek.

Olyan is van, hogy nem egybol ugrik meg a homerseklet, csak lepcsosrm, de az megint nem az, amit te irsz.

Ha jol ertelmezem teszteltel pozit az ovuteszttel, de nem ugrott fel masnapra a hod, hanem csak 4 nappal kesobb, ugye?


Ha igy van, akkor en inkabb a hormelkedest megelozo naptol szamitanak az ovut a helyedben, nem az ovuteszttol.

2016. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2 hónapja én is így jártam,aztmondták nekem is,hogy a hőt vegyem alapul. Viszont nekem az ovu teszt vált be(szerintem),mert a luteálisom így 14 napos lett. Ha a hőt nézem akkor 19 napos lett volna. Nekem felment a hőm,majd az 5.napon lett pozitív ovu tesztem.
2016. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi szepen!hat kivi vok mikor jon meg!
2016. ápr. 1. 20:42
 10/19 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 1. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!