Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ido alatt jut be a...

Mennyi ido alatt jut be a himivarsejt a petesejtbe, amennyiben van epp kiszabadult petesejt?

Figyelt kérdés
Ne nezzetek hulyenek, nem vagyok buta, de tegnap nagyon fura erzesem volt (tudom, nagyon osk kerdes kezdodik igy). Aktus utan (peteeresem van) par oraval, a jobb petefeszkem (most ott volt peteeresem) felpuffadt, bekemenyedett es feszult. Lehetseges, hogy ilyen hamar odaer a sperma? Semmi infot nem talaltam erre (vagy nem jol kerestem). Ne nezzetek h*lyenek legyszi, csak erdekel... :)
2016. jan. 30. 14:29
 1/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem, oda nem jut fel sperma soha az életben. Az egyes spermiumok, a sejtek érnek el max. a petevezetőkig, a petefészekbe nem jutnak fel. Egyszerűen a megrepedt tüsződet érezhetted. Vagy pont nem bírt megrepedni még, és a túl nagyra nőtt tüsző feszített.
2016. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megtermékenyítést nem lehet érezni. A beágyazódást lehet esetleg, de az a megtermékenyítéstől számítva több nap (1 hét minimum).
2016. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tenyleg, nem jut fel a petefeszekig... erre nem is gondoltam. :) csak nagyon furcsa erzes volt. koszi
2016. jan. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!