Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik szedtek bromot mennyi...

Akik szedtek bromot mennyi idő után segített? Hány hónapig szedtétek? Mensi alatt is lehet szedni? Vagy hogy kell elkezdeni?

Figyelt kérdés

Annyit mondott az orvos,hogy fél szemjével kezdjem pár napig és este!Néztek egy prolaktin szintet de nem volt magas elvileg. Mensi előtt 1 héttel történt. Nem tudom ez így jó eredményt adott-e. Felírták a bromot de azt nem mondta hogy csak ezt az egy dobozzal kell-e szedni!Nem tudom mi legyen!Ezt felírja a házi orvos is?

Most igaz nőgyógyásznál voltam,és úgy gondoltam hogy elmegyek inkább egy endo dokihoz is mert nem jött még össze a baba és lehet más a baj!13.-án megyek mellultrahangra és utána meglátom mi lesz!


2016. ápr. 1. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Prolaktin szintet a ciklus bármelyik napján lehet nézni,nincs összefüggés a szintje és a ciklus napja között.Elvileg teherbeesésig és a 12.betöltött terhességi hétig kell szedni.Házi orvos is felírhatja.
2016. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, masfel evig nem volt menszeszem bromotol fel ev alatt beallt 29 napra! Terhes is lettem de missed ab lett a vege.megoszlanak a velemenyek a szedni kell e a 12 hetig.nekem nődokim azt mondta szedjem mindenkepp
2016. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!