Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menszim, de a tesztem...

Késik a menszim, de a tesztem negítív, mitől lehet? Ki mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok a ciklusaim 30 naposak szoktak lenni.Utolsó menszim február 28.(menszi első napja).tegnap teszteltem először de negatív...azóta sem jött meg.Csajok nem is érzek semmit,máskor görcsölgetek menszi előtt,most semmi,néhány pattanáska is szokott lenni,de ez sem mérvadó nálam.Most pl. az sincs egy picike sem.Most tegnap csináltam először tesztet,mert nem szeretnénk görcsölni,ha úgy érzi akkor majd jön a baba,főleg,hogy imádom a munkám és és így nem is gondolkozom(húú mikor esek teherbe...)Csak most furcsáltam,hogy húúú nem jön meg,pedig pontos szokott lenni...mi lehet a bibi...még nem gondoltam,hogy hívnom kellene az orvosom,de lehet?Tényleg tanácstalan vagyok ?
2016. ápr. 2. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ismételném a tesztet. Bár ilyenkor legalább halványan már látszani kéne. Bármitől késhet, stressz, gyulladás... Ritka az olyan eset,hogy a teszt nem mutatja es baba van... Szóval ismételj, ha nem jön meg es dokihoz mennel nem fog látni semmit nagyon korai. Én elsőre csináltatnék egy hcg vérvételt hétfőn pl. És az eredmény tudatában hivnam a dokit.
2016. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem február 29-én jött meg utoljára, szintén 30 napos ciklus mellett. Tegnap és tegnapelőtt csináltam tesztet, mindkettő negatív lett. Én egyelőre várok, holnap vagy hétfőn csinálok még egyet, ha addig nem jön meg.
2016. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!


Én is így gondoltam,majd hétfőn csinálok egyet!Nem akarok mezért még kórházba szaladni!Ha hétfőn negatív rákérdezek majd telefonon a dokimtól,mi lehet a bibi.

2016. ápr. 2. 15:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam reggel a tesztet, de negatív lett. És nagyon úgy fest a dolog, hogy meg fog jönni, mert már van egy kis rózsaszínes folyás is. :(
2016. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet, kedves kérdező? Nekem a tegnapi rózsaszínes folyás teljesen elmúlt, pedig azt hittem meg fog jönni, de semmi. Kezdem nem érteni a dolgot...
2016. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem merek tesztelni!!!De nem jött még meg... :)
2016. ápr. 4. 10:56
 7/11 A kérdező kommentje:

Emese 85


Azóta mi újság?Nem mész dokihoz?Furi a negatív teszt!Voltál már így máskor is,hogy kimaradt egy hónapot?Én még soha mindig pontosan meg jön.Se időm nincs sokat agyalni mi lehet a gond,mert sokat dolgozom,én szerdán gondoltam tesztelek egyet,és bármi is lesz beszaladok a dokihoz nézze meg mi lehet,persze ha addig nem jön meg.

2016. ápr. 4. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Még mindig semmi...Soha nem maradt ki a menstruációm, még késni sem szokott (órát lehetne hozzá állítani). Az orvosomhoz 1-2 hét mire időpontot kapok, de várok még pár napot és ha továbbra se történik semmi, elmegyek hozzá. 2 év 5 hónapja próbálkozunk, eddig eredménytelenül sajnos...Mindenesetre furcsa ez a helyzet most!

2016. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem már van egy 6 éves kislányom.Mi most kezdtünk próbálkozni 3hónapja a kis tesóval.Nekem is órát lehetett állítani hozzá.Én a kislányomat is 42.héten szültem(2héttel csúszott,normál paraméterekkel)szerintem ott is később volt peteérésem.Lehet most is ez lenne?Nem tudom
2016. ápr. 4. 11:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ha megtudod, miért késik, kíváncsi leszek rá. Ha gondolod, majd írd meg légyszi! Én is jelentkezem, ha van valami.
2016. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!