Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a megemelkedett...

Mit jelent a megemelkedett mellékvesehormon szint?

Figyelt kérdés
1 éve probálkozunk a babócával, eddig nem jött össze. Most voltam hormonvizsgálaton a ciklus 3. napján. Dokim azt mondta, hogy a mellékvesehormon szinten magas, és ez is közrejátszhat. Endokrinológussal akar konzultálni. Ez mit jelent? Nem ágyazódik be a baba, vagy ehhez nincs köze? Peteérésem van. Kiskoromban volt gond a vesémmel.
2008. szept. 22. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen ezis lehet a gond mert nemtud beágyazodni a vékony méhnyálkahártya miatt. nemondott mást hogy vékonylenne a méhnyálkahártyád?
2008. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!:)

Nem, nem mondott ilyesmit. Gondoltam, hogy ilyen probléma lehet, mert az utobbi 2 hónapban szerintem ilyen baj volt, mert minden tünetem megvolt, mégis darabos, fájdalmas mensim volt, ami bár sose késett még, most 2 nap után jött meg. Szerintem nem tudott beágyazodni. De legalább tudom, mi a baj. Nem tudod, lehet kezelni?

2008. szept. 22. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
bisztosan lehet. nekem a prolatin szintem volt magas,ez egy terhességi hormon amit az agyban lévő agyalapi mirigy termel. 3 hét alatt helyrejött gyogyszerrrel.szoval örültem. de ezmég sajnos nemjelenti azthogy megoldodtak a gondok.
2008. szept. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!