Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert raknak nehanyan gyurut...

Miert raknak nehanyan gyurut a teszt melle, amikor fotot keszitenek rola?

Figyelt kérdés

Belefutottam egy angol oldalba, ahova tomegesen toltenek fel fotokat tesztekrol (hogy megmutassak, vagy csak szavazast inditsanak, hogy pozitiv, vagy sem).

Eszrevettem, hogy sok tesztre vagy melle van rakva gyuru.

Nekem teljesen mindegy, viszont nem ertem, hogy miert?

Ti tudjatok? Ez valami trend, szokas, vagy mi a magyarazat?


2016. ápr. 2. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Rákerestem. Külföldi fórumon azt írták, hogy sokan valószínűleg azért rakják az eredmény jelző ablakocska közelébe a gyűrűt mert azt hiszik úgy a kamera jobban/könnyebben fókuszál a területre.


Szerintem hülyeség, és inkább csak egy "minden összejött" fotót akarnak csinálni.

2016. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2016. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutott, hogy rakeressek, csak hirtelen felotlott bennem a kerdes.

Koszonom a valaszokat! :)

2016. ápr. 2. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is rákerestem annó, mert nem értettem. Állítólag jobban fókuszál a kamera, én ezt sosem vettem észre.
2016. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!