Halványodó teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap ill tegnapelőtt facelle tesztem rendesen 2 csíkos volt, elkezdtem barnazni, emiatt tegnap elmentem orvoshoz ,de nem látott semmit (szerinte még, de bármi lehet: kezdődő veteles,koraterhesseg , méhenkivuli)csak 12mm méhnyálkahártyát. Utrot kell szednem es 2 hét múlva kontroll. Viszont ma reggel csináltam egy x epil tesztet es baromira halvány lett.(előtte is csináltam ebből a fajtából es azokhoz kepest is halvány :( ) Valakinek van hasonló tapasztalata? Utolsó mensim feb 24, de a pé nagyjából 16-17-ik cn volt.
2016. ápr. 2. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Igy a teszt alapjan nem lehet megmondani. Ha nagyon elszant vagy, akkor menj el vervetelre, nezesd meg a hcg-t 2 nap kulobseggel, abbol kiderul vilagosan, hogy van-e, novekszik, vagy csokken. Privat laborban meg aznap van eredmeny es nem olyan draga.

Mar csak azert is erdemes, mert az utro kesleltetheti a verzest akkor is, ha amugy lenne (ha megsem vagy terhes).

Persze az is lehet, hogy utro mellett is beindul.

De ebbol meg barmi lehet, drukkolok neked!

2016. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A facelle tesztem jóval erősebb volt, mint az x-epilem. De, mivel azt írod, hogy az előző x epilhez képest ez halványabb, az nem igazán jó! A béta hcg vérvétel jó ötlet, de teszten is lehet látni, ha csökken a hcg, ha ugyan olyan teszttel reggelente első pisiből tesztelsz. Nekem az előző ciklusban nem erősödött a teszt, majd meg is jött. Rá két napra már negatív is lett.De a mostani ciklusban napról-napra erősebb lett! Amugy korán voltál dokinál, előfordul, hogy ilyenkor semmit sem látnak még, de a megvastagodott nyálkahártya jó. Drukkolok,hogy minden rendben legyen!
2016. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

X epil: csüt-péntek-szombat (ahogy halvanyodik)

[link]


Facelle: felső a csütörtöki, alsó a pénteki (mintha erősödött volna)

[link]


Bhcg vv-re en is gondoltam, viszont csütörtököre amúgy is volt időpontom egy másik dokihoz, akkor majd minden kiderül. Egyébként a barnazas nagyon minimális.

Köszönöm a drukkokat, remelem csak az x epil szórakozik velem!

2016. ápr. 2. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nagyon gyanús a vetélés, utro mellett is vérezni fogsz valószínűleg, akkor hagyd majd abba (bár én be sem szedném így, mert csak késlelteted, aminek be kell következnie.)
2016. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én csak az x-epilt vettem alapul, mert a facelle nem megbízható teszt, de reméljük, minden oké lesz, és nem lesz igazam.
2016. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A facelle egyszerűen érzékenyebb, mint az xepil. Szerintem megbízható. Viszont az xepilek nem biztatóak. Lehet a facelle is halványodni fog jövőhéten. :( Ne legyen igazam, azt kívánom!!
2016. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem is szórakozott az x-epil, bár nekem nem halványodott, hanem hol negatív, hol nagyon halvány pozitív volt 5 napig egymás után, pedig 16. DPO-n teszteltem először(biztosan tudtam a teherbeesés időpontját). Remélem, minden rendben lesz nálad is!
2016. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En sem bizonytalankodnek, hanem csináltatnék ketto hcgt, két nap különbséggel. Ráadásul azert is, mert ha csütörtökön se lát semmit vagy kicsinek találja?? Ugyanis nekem is túl picinek mertek elsőre. Ra egy hétre látszódott csak több mint 2*akkora volt mint elsőre. Tiszta ideg voltam miatta egy hétig. Ilyen korán szerintem a hcg vv a biztos.
2016. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez kémiai terhesség gyanús! Az nem szokott jót jelenteni, ha az azonos fajtájú tesztek halványodnak. Ne legyen igazam!
2016. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a lombiknál jártam ugyanígy... x-epillel és clearblue-val teszteltem. Utóbbi egyértelműbben mutatta, az x-epil halványabban. Sajnos az első öröm után napról napra halványabbakat teszteltem. Vérvételen már csak 16 volt a HCG-m. Leállították az utro-t és 5 nap múlva meg is jött... :( Menj el vérvételre az lesz az egyértelmű!
2016. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!