Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kerdes, megneznetek?

Teszt kerdes, megneznetek?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2016. ápr. 2. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A felső halvány pozi! Az alsót nem latom biztosan.. Ismételj majd! Hajrá!
2016. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az also ugyanaz csak szetszedtem mert alig latni. Termeszetesen ez sajna csak szaradas utan jelent meg addig alig lathato valami volt ha akartam lattam ha akartam nem😔
2016. ápr. 2. 18:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, én semmit nem látok, várj még egy picit szerintem.
2016. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor visszavonom, ha száradás utan jött ki érvénytelen az eredmény. Időn belül nézd, nekem az időntúli mindig kémiai terhesség volt csak... Tehát picit késve meg is jött. Ismételj reggel!
2016. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam hetfon megismetlem. Csinaltam mar 100 ilyen tesztet de idon tul sem jott ki semmi csak most, azert gondoltam megkerdezem. Koszonom a valaszokat😊
2016. ápr. 2. 20:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Én mindkettőz negatívnak látom...de pár nap múlva tesztelj újra.
2016. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ez sajnos negatív. A Clear blue-nak egy nagyon rossz tulajdonsága, hogy így szárad.. Nekem is volt pár ilyen tesztem és sajnos egyszer sem volt baba. Persze ha még a nemvárt előtt vagy, akkor lehet baba, tesztelj később. :)
2016. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Ez nem clear blue teszt egyszer volt nekem ilyen a 10. Dpon mikor terhes voltam csak az a baba nem maradt velem😔

Keddre nem varom holnap reggel tesztelek es megirom mi lett az eredmeny. Tenyleg jol ismerem ezt a tesztet es soha semmi nem latszik rajta meg masnap sem! Meglatjuk😊

2016. ápr. 3. 16:20
 9/13 A kérdező kommentje:

Jo reggelt!

Teszteltem es most jobban latom eloben es azonnal megjelent egy halvany csik.

[link]


[link]


Szetszedtem megint hatha jobban latni


[link]

2016. ápr. 4. 06:24
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazabol ez is halvany de legalabb mar azonnal lattam.

Remelem azert baba van a dologban aggaszt, hogy ilyen halvany😔

Egyebkent holnapra nem varom

2016. ápr. 4. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!