Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdi ma/mostanában még...

Kezdi ma/mostanában még valaki a clostilbegyt kúrát? Van már vele tapasztalatod? Másnak esetleg, akinek így sikerült? Jól esne egy-két pozitív, optimista tapasztalat.

Figyelt kérdés

Nagyon pozitívan állok most hozzá ehhez a hónaphoz, elkezdek kocogni is, egészséges ételeket enni, sok zöldség, sovány hús,zöldtea...stb.

Szedek Inofolicot, méhpempőt is, ill. progeszteronkrémet is rendeltem, és elkezdtem jógázni is esténként, nem stresszelem magam. Ebben a hónapban a pihenésé és egészségé a főszerep :)

Ki van itt, aki hasonlóan most kezdi a clostyt, vagy mást, szurkoljunk egymásnak :)



2016. ápr. 4. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én most kezdtem ebben a hónapban. kb 1,5 hét múlva kiderül hogy sikeres volt e :)

Ha nem baj én csak a tapasztalatomat tudom elmesélni, eredményt még nem.

Mellékhatás volt bőven de teljesen kibirható! Hőhullám,petefészek szurkálás,enyhe szédülés néha néha, és ami a legrosszabb volt talán az konkrétan idegbeteg voltam. De ez csak a szedése alatt. Olyan feszült voltam így még nem jártam soha! Na akkor sokat jógáztam :) Az segített!

Ami még nekem furcsa, és nem tudom mit jelent hogy követem a ciklusom, PG53-al. Sokaknak nem vált be de nekem igen! Így vettem észre hogy nincs peteérésem! 4 éve használom. 1 hete peteérést mutatott, páfrányos volt nem is kicsit. Volt folyás is,most pedig ma reggel megint tiszta páfrány. Lehet 2 pete is megérett és tüzőrepedés is volt ebben a hónapban a Closty segítségével. Bármi is volt, de beleadunk mindent a párommal :)

Sok sikert Neked!!

2016. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves első, szurkolok hogy összejöjjön! Majd írd meg, mi lett :)
2016. ápr. 4. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:

szia! nekem segített a closti, elő hónapban! szedtem e vitamint is mellé. sok sikert!!

20hkm

2016. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most fogom kezdeni a második hónapom sajnos.Remélem sikerül.Most a hónapban éreztem hogy van peteérésem,doki is látott petét.E vitamint is szedtem.Mellékhatások nem jelentkeztek.
2016. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első babàmnàl többedik adag clostyval lettem terhes. Most a kistesonàl egy havit kaptam. Abban a honapban nem sikerült, de a következő gyogyszer nélküliben igen.
2016. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Babu79 ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nekem ez a második stimulált hónapom, remmélem most sikerrel járunk. A ciklus 3. napjától szedek napi egyet 5 napon keresztül. Ma szedtem be a 3.-at. Nekem inszeminációhoz kellene kicsit stimulálni, a biztonság kedvéért. A mult hónapban csak annyi volt a mellékhatás, vagy picit más, mint általában, hogy nagyon erős ovulációs fájdalmaim voltak. Naponta többször nyilalt mindkét petefészkem. De ezt jó jelnek veszem, hiszen voltak szép tüszőim tőle. Én is eszem a méhpempőt azt is második hónapja, mellesleg borzalmasan rosszul viselem az izét. A férjem sokkal jobban birja. De nem számit, a siker érdekében mindent! Valamint szedek még E és C vitamint és kalciumot is. Drukkolok neked is nagyon!
2016. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia.Nem tudom aktuális-e még a fórum,azért elmondom Nekem milyen tapasztalt van.(Nem sok ugyan) Szóval mi is több mint egy éve próbálkozunk,eredménytelenül.Most vagyok túl az első clostys hónapon.A mensi 3ik napjától kellett napi egy szemet szednem 5 napig.Ma voltam UH-on és van is egy 25,5 mm tüszőm :-) Kaptam injekciót és azt mondta doki holnap meg holnapután kell együtt lenni.A mai nappal el kellett kezdenem Evitamint 200mg szedni napi 1 szemet és utrogestant vasárnaptól napi 2szer2ő hüvelykapszula.Háááát meglátjuk akkor most sikerülni fog-e?Nekem a clostytól nem volt más tünetem mint egy kicsit erősebb has szurka peteérés körül. Ennyi. Azért írd meg Veled mi történt, kiváncsi vagyok rá,Szurkolok.
2016. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta kérdező?
2017. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok.Hát még semmi...most áprilisban lesz 2 éve hogy próbálkozunk babával.A clostybegyt nekem nem vált be...az első kúra után 2 hónapig nem menstruáltam.Jelenleg Gyuri bácsi teáit isszuk.
2017. febr. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!