Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs (Lh) tesztet használ...

Ovulációs (Lh) tesztet használó nők! Véleményeitekre és tapasztalataitokra lennék kíványcsi. Nálatok hogy működött/vált be? (Bővebben + képek lent)

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban használtam először ovulációs teszteket.Megnéznétek, hogy szerintetek mikor lehetett ovum? (ha volt egyáltalán). Tudom, hogy egyforma erősségűnek kell lennie a 2 csíknak, de hallottam már olyanról, hogy ez nem mindenkinél van így... Szerintetek volt ovulációm? Mikor?

Ciklusaim 31-33 naposak, egy hétig teszteltem (március 3-9), ciklusom 16.napjától 22. napjáig, elvileg ebben az időszakban kellene lennie...


Valakinek volt már hasonlóerősségű,és végülkiderült, hogy mégis volt peteérés,és lett baba? Köszi mindenkinek :)


[link]


[link]



2016. márc. 11. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:
*** Véleményeitekre és tapasztalataitokra lennék kíváncsi. (bocsi a helyesírási hibáért)
2016. márc. 11. 15:56
 2/7 A kérdező kommentje:
Még mindig aktuális a kérdés, segítsen már valaki, aki ért hozzá. :(
2016. márc. 14. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy látom 03.09 körül lehetett.. mérj mellé hőt is úgy pontosabban fogod látni. Igaza a hő csak utóbb mutatja meg de legalább látod. Mivel..... hiába pozi a teszt attól nem feltétlen h volt is ovud. Viszont ha méred a hőd minden nap és vezetsz egy görbét ott latni fogod hogy megtörtént e az ovuláció! Ovu előtt leesik a hő ahogy megtörtént az ovu úgy felugrik a hő. De ha nem töttént meg akkor nem is ugrik fel. Itt az én példám...alaphőm 36.5 36.6 most 36.6on volt ovum nem esett lejebb ez is előfordul viszont másnap felugrott 36.8ra utána pedig kövi nap 37.0re. Azaz volt pém.... nekem se jön be az lh teszt én one stepest használok de nekem sosem ugyan olyan erős a két csík.. de azért elég erős. Nem mindenkinek működik ezért jó mellé a hőgörbe. Remélem értetted és tudtam segíteni! Hő mérésével nagyjából tisztába vagy hogy kell mérni?
2016. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, mérd az ébredési hőmérsékletet, így a kettő segit pontosabban látni a dologokat :)
2016. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a hasznos válaszokat, nagyon aranyosak vagytok :)

Igen, tudom, hogy hogyan kell mérni a hőmet, de sajnos nagyon rendszertelenek a napjaim, tanulok és dolgozom is mellette, van olyan, hogy éjjel tanulok, aztán másnap délig alszom, máskor meg reggel 6-kor kelek, és megyek dolgozni... Szóval ez a hőmérőzés nálam nem megoldható, mivel nem birom minden nap ugyan abban az időben megmérni... :(


Ettől függetlenül öszi a tanácsot, (ha ne neadjIsten nem jön össze a baba júniusig-addig tanulok még), akkor mérni fogom a hőmet, mivel akkor már rendezettebbek lesznek a napjaim. Addig pedig próbálkozunk, amikor csak tudunk :)

2016. márc. 14. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, azóta már pocakos vagy? :) Ovuteszttel sikerült?
2016. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, 35. hétben járunk már... :) Igen, avval sikerült (részben :D ) ;)
2016. okt. 22. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!