Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs vérzéssel kapcsolatb...

Ovulációs vérzéssel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ma vagyok félidőben,kb 1-2 órája tapasztaltam enyhe vérzést pisiléskor.Amikor ovulációs vérzés van akkor kell együttlenni a párommal v már ilyenkor késő,mert már kilökődött esetleg a petesejt?
2016. ápr. 4. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, úgy tudom járhat enyhe vérzéssel!

Ebben a hónapban pont így voltam én is!

Kíváncsi leszek, sikerül e nekünk is!

Mi együtt voltunk aznap is :)

Sok sikert

2016. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egyetlen egyszer volt es akkor a tuszorepedes elotti napon. Aznap lett pozitiv az lh teszt is. Epp mentem orvoshoz, kerdeztem, hogy tole hogy ez miert van es azt mondta, hogy enyhe verzest ilyenkor ket dolog okozhat. Az egyik a peteeres elotti hirtelen hormonvaltozas, a masik pedig az, hogy megteped a tuszo es kiszabadul a pete.

Ha ez igaz, akkor a kerdesedre nincs valasz, lehet, hogy meg ovu lott vagy, lehet, hogy mar utana.

Ha mar mgtortent, meg akkor sincs keso, mert kiszabadulas utan meg meg van ido megtermknyiteni a petesejtet, mielott sorvadni kezd.

2016. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Este még mindenképpen belefér, 12-24 óráig megtermékenyíthető a petesejt.

Nekem vagy 2x volt ilyen és erre rá 2 héttel meg is jött, szóval inkább ovu után volt nekem. De lehet tényleg, hogy valakinek előtte van. Lecsúszni így se úgy se csúsztatok még le róla.

2016. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!