Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG 53 ovulációs teszttel...

PG 53 ovulációs teszttel kapcsolatban vannak aktuális tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk, de mivel a ciklusaim nem túl pontosak, beszereztem egy ilyen tesztet az ovuláció figyelésére. Az előző ciklusban kezdtem hasznàlni, de nem mutatott sehol peteérést. Mindig reggel, nyàllal ellenőriztem. Nem jól csinálom, esetleg nem jókor? Ezt is inkàbb délután kellene, mint a vizelettesztet? Vannak menstruàció előtt 1 héttel 1-1 napig ovura utaló tüneteim (régen félidőben volt), de nem vagyok biztos benne, hogy késői ovu, vagy inkàbb premens tünet. Aki hasznàlta, hogyan tette, milyen eredménnyel?

2016. márc. 8. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajítsd ki az első kukába. Nekem is van, semmit nem ér, össze-vissza mutatott mindent, akkor is páfrányos volt, amikor nem volt peteérésem, baromság úgy ahogy van. A vizeletteszt egy fokkal jobb.


Házilag a legbiztosabb az ébredési hő mérése, mert abból leolvasható, hogy megvolt-e a repedés, igaz csak utólag. Nekünk az vált be, hogy 10. ciklusnaptól kétnaponta szex, így mindegy, hogy mikor reped. A hőt azért is érdemes mérni, mert kiderülhet belőle, hogy egyáltalán van-e peteérés, illetve sejthető progi elégtelenség (kicsi hőemelkedés, túl rövid luteális szakasz), azaz mutatja, hogy esetleg érdemes orvosi segítséget igénybe venni. Plusz ugye lehet tudni, hogy mikor érdemes tesztelni, mert látod, hogy hanyadik DPO-n vagy.

2016. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel. Nekem is össze-vissza mutatott mindent a pg... 1 hónap múlva ki is dobtam és neked is ezt tanácsolom. Kár volt pénzt kiadni érte...
2016. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pedig annyira bíztam benne :( Akkor hőmérőzés lenne jobb? A hétvége kivételével minden nap ugyanakkor kelek, szóval kényelmes is lenne. A ciklusom 4. napjàn vagyok, nem probléma, ha nem első naptól kezdem?
2016. márc. 8. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:

amikor megvettem sosem volt páfrányos, jó sokáig szórakoztam vele aztán megúntam. januárban fura állagú volt a nyálam, olyan ragadósnak éreztem és egy reggel újra előszedtem, bekentem de elfelejtettem leolvasni, mert siettem a melóba... néhány hét múlva mikor pozit teszteltem, akkor jutott eszembe,h nem néztem meg a pg-t és akkor egyszer "páfrányos" volt, aminek szerintem semmi köze a páfrányhoz, inkább olyan, mint a jégvirág az ablakon télen :D

megbízhatóbb ha figyeled magad, tojásfehérje meg ilyenek

2016. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!