Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnas verzes es pozitiv teszt?

Barnas verzes es pozitiv teszt?

Figyelt kérdés

Mara nem vartam, tegnap halvany pozi lett a tesztem. Ma reggeltol fajdogal a hasam es a derekam is mintha megjonne es par oraja barnas veres pecsetelesem volt. Azota is faj a hasam biztosan mensi lesz vagy megmaradhat a baba? A dokihoz csak holnap tudok menni akkor is csak akkor ha erosodik a verzes azt mondta meg barmi lehet. Olvastam jot is rosszat is de igazabol lehet ezt a babat is elviszitem😔 Tavaly nyaron is elveteltem ott 5 hetesen azota nem jott, tegnap nem hittem a szememnek olyan boldog voltam es mar most elveszitem megint?!😔

Volt esetleg valaki igy es megmaradt a babaja?



2016. ápr. 5. 14:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen, nekem megmaradt.Volt pecsetelesem 4 es 8 hetesen mikor meg kellett volna jonnie.Bar nekem az elso babammal semmi gond nem volt, pecseteles sem.Mindenesetre kaptam progi kupot.Szurkolok, hogy minden rendben legyen!!!
2016. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni, hogy mindjart megjon erzesem is volt, de nem gorcsoles!
2016. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! A tesztem halvany csak ezert lehet valami nincs rendben. Remenykedem azert😔
2016. ápr. 5. 14:59
 4/21 anonim ***** válasza:
A tesztem nekem is halvany volt!Szoritok!!!
2016. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én ugyanerre Duphastont kaptam. Te nem kaptál ?
2016. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
En meg csak most teszteltem pozit ma van a nemvart napja. A tesztem is csak halvany. Kulfoldon elek es itt nem adnak gyogyszert szerintuk ez normalis. Rendelni tudok a netrol utrogestant ha szukseges. Sajnos itt ez van. Azota nem volt semmi meg a hasam sem faj most hala az egnek de meg barmi lehet reggelig😔
2016. ápr. 5. 17:13
 7/21 anonim ***** válasza:

Az Utrogestan jó, én ajánlom. Én 100mg-osat szedek napi 2x (hüvelyen át), és azóta minden ok. Nekem a nőgyógyim irta fel, igaz nem véreztem, de iszonyú görcseim voltak a beágyazódástól kezdve. Azóta jól vagyunk :)

Akik vérezgetnek, azoknak is ezt irják fel, 12. hétig jó használni. Sárgatesthormon, ha nem termel eleget a szervezeted, el is vetélhetsz. Kárt viszont biztosan nem okoz!

7hkm

2016. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Sajnos most ebben a pillantban elkezdtem verezni mintha megjott volna ez a baba sem maradt meg😔

Koszonom a valaszokat es a drukkot

2016. ápr. 5. 19:50
 9/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!! Első voltam.
2016. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen kedves elso! Rendesen vereztem ma egesznap sajnos. Azert teszteltem reggel igy is erosebb a vonal mint eddig de reggelre mar biztosan gyengebb lesz. Azt hittem reggel mar gyenge lesz a masodik csik de meg nem😔
2016. ápr. 6. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!