Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? 17L Februar...

Barbiikah2013 kérdése:

Terhes vagyok? 17L Februar ota nem menstrualok negy pozitiv teszt es folyamatos reggeli hanyinger.

Figyelt kérdés

Februarban 15en mentrualtam marciusban pecsetelo verzesem volt ekkor csinaltam 72orankent 4tesztet amik pozik lettek. Aztan ra par napra emelyegni kezdtem mindennapos lett a hanyinger.Aprilis 3-an tegnap a Gellert hegyre mentunk a baratommal es fel orara begorcsolt a hasam.Mire hazaertunk elmult de kisebb mennyisegu vert eszleltem kisse piros volt.

Nagyon felek nem tudom ez mit jelent:(

Szerdan megyek dokihoz.

Elore is koszonom a valaszokat


2016. ápr. 4. 07:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Van, aki végigmenstruálja a terhességét. Persze jóval kevesebb mennyiség, mint egyébként, nekem dokinő úgy mondta, hogy "emlékszik" a szervezet, hogy meg kellene jönnie. Dokihoz azért mindenképp menj el!
2016. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Igen, terhes vagy. Nem tudsz esetleg hamarabb dokihoz menni? Ha nem akkor feküdj, és szedjél magnéziumot, tudom, hogy a suliból nem nagyon szabad kimaradni, de ha szeretnétek a babát, akkor feküdj, amennyit csak tudsz. :) grat a babához :)
2016. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

4 pozitiv teszt=terhesség

Ez egyértelmű szerintem.

Csak azt nem értem, hogyhogy még nem voltál orvosnál.

2016. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan... Szerinted a pozitív teszt mi a tökömet jelent?
2016. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy terhes vagy! De ilyen hirtelen görccsel és vérzéssel AZONNAL kórházba kell menni. Akár akarod a babát, akár nem, mert veszélyes is lehet!
2016. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy és hülye.De a kettes válaszoló se kutya.
2016. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Dokihoz előbb? Még csak most van szívhang neki,szóval sietni kár. Bár ha vérzés van,menni kéne,az vetélésre utal.De a szervezet tényleg emlékszik,lányomnál 7 hetesen volt barnázás,de nem sok.Mi mentünk azonnal be,addig nem is voltam még orvosnál én se.De minden oké volt.Most a ásodiknál már semmi gond nem volt,viszont ilyen hasfájás akad néha most is még 13hetesen,de hamar elmúlik.
2016. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudsz dokihoz menni pihenj, ne emelj, szedj magnéziumot (ezt kb. a 36. terhességi hétig kell naponta 400 milligrammot).
2016. ápr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokan rendszeres menstruáció mellett, egyszeri szédüléssel és egy tucat negatív teszttel a kezükben is terhesnek képzelik magukat, mindeközben itt vagy Te, akinek kimaradt már a vérzése, pozitív tesztjei vannak, mindennapos hányingere és nem tudod mire vélni??!!

Döntsd el, hogy továbbra is terhes szeretnél-e maradni és ha igen, akkor vérzéssel azonnal irány a doki.

2016. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel terhes vagy, de lehet, hogy már nem sokáig, ha ennyire fogalmad sincs semmiről.
2016. ápr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!