Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély hogy terhes...

Mekkora az esély hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal március 28-án voltam együtt. A gumi nem sérült, viszont utána hozzám ért kb.1 percig. Az elején nem volt rajta semmi, viszont a végén éreztem hogy kicsit nedves lett a hüvelyem körül. Ő azt érezte, hogy neki nem jött, de én nagyon félek, mert tegnap kellett volna megjönni a menstruációmnak de nem jött még meg :/ mit tegyek?
2016. ápr. 5. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
mondjuk csinálj tesztet?
2016. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csinálnék én....de a napokban esélyem sem lesz mert sajnos olyan helyen tartózkodom ahol nincs ilyen lehetőség...teszten és nőgyógyászon kivül nincs más lehetőség erre?
2016. ápr. 5. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
nincsen. De most olvastam el alaposabban, ennyi idő után még a teszt se mutatná ki. Ha addig nem jön meg, tesztelj egy hét múlva.
2016. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

mikor volt az utolsó vérzésed? hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Rendszeresek-e?

A cikluson belül a peteérés utáni 14 nap fix, az előtte lévők a változók rendszertelen ciklus esetén. Nyilván peteéréskor a legnagyobb a teherbeesés valószínűsége. Ha nem jönne meg, akkor 1 hét múlva tesztelnék a helyedben, addigra megbízható eredményt kapsz.

Egyébként, ha abból indulok ki, hogy nekem mindkét terhességem több, mint fél év alatt jött össze... szerintem kicsi az esély rá, hogy babát vársz.

2016. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyébként a szex egy nedves dolog :D az lenne a fura, ha a végén sivatagi szárazságban lennél :D bocsi! :)
2016. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez a dolog menzesz előtt pont egy héttel történt. a ciklusaim a naptárom szerint pontosan 25 naposak, most át állítottam 28-ra, hátha...
2016. ápr. 5. 15:56
 7/9 anonim válasza:
Szerintem idegeskedsz, és ezért késik. Nem gondolnám, hogy várandós vagy. Én is jártam így... :)
2016. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) reménykedek..:)
2016. ápr. 5. 16:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Megjött már?
2016. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!