Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély arra hogy még is...

Van esély arra hogy még is terhes vagyok?

Figyelt kérdés
január 15-én volt utoljára menstruációm, 23-án együtt voltunk a párommal amikor is peteérésem volt és nem védekeztünk. Azóta nem jött meg viszont a terhességi tesztek negatívak.
2016. febr. 24. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Innen nem látunk a hasadba, menj el dokihoz :)
2016. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hány naposak a ciklusaid?
2016. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem is azt kértem hogy lássatok bele, szimplán az érdekel hogy valakinél volt-e így.

24 naposak.

2016. febr. 24. 21:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha akkor sikerült volna, akkor már illene mutatnia a tesztnek.
2016. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincs, már mutatnia kellene a tesztnek.
2016. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
utoljára tesztet február elején csináltam azóta nem. Szerintem felkeresem a nőgyógyászomat és meglátjuk
2016. febr. 24. 23:08
 7/16 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező. Szerintem is keresd fel az orvosod, ő fogja tudni megmondani.

Nekem már nagyon sokat késik, december 15-én volt meg utoljára. Ma voltam orvosnál, mndent rendben talált, viszont nincs baba, és a tesztjeim persze negatívak voltak.

2016. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jol ertem, három hete teszteltel utoljára? Szerintem nem ártana még egy teszt.
2016. febr. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 mandiga ***** válasza:
Egy hete testteltem utoljára kb. Tegnap vettek vért, néznek hcg mindent, ma lesz meg az eredmény, csak nem tudom eljutok-e a dokihoz még ma. :(
2016. febr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mandiga ***** válasza:
Elküldtem véletlenül. Szerintem te is tesztelj, és ha más nincs, akkor menj dokihoz, vegyenek vért, és abból talán kiderül minden. Nálam is talán, de nem hinném hogy baba, de nálad van még esély, hogy nem teszteltél.
2016. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!