Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várja valaki áprilisban a...

Várja valaki áprilisban a pozi tesztet? Mit éreztek?

Figyelt kérdés
Már volt korábban is ilyen kérdés, és öröm volt olvasni, hogy a hozzászólók nagy részének valóban sikerült is, most én is nagyon bizakodón vagyok. Ki nem várja még ebben a hónapban?

2016. ápr. 6. 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/138 anonim ***** válasza:

Szia! Én jövőhét péntekre nem várom. 9 hónapja próbálkozunk. Ez idő alatt volt egy vetélésem 5 hetesen. Ez az utolsó próbálkozós hónapunk :( mert közben úgy alakult,hogy fel kell függesztenünk a próbálkozást 1 évre ,ha most nem sikerült. Jelenleg külföldön élünk és költözünk haza,de elég bonyolult a helyzet és hosszú is:) Mindenesetre nagyon várom a pozitív tesztet jövőhéten:)

Te mikorra nem várod kérdező?

2016. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/138 anonim ***** válasza:

Szia. Én is nagyon örülnék, ha sikerülne ebben a hónapban. Az ovu teszt, a hőmérőzés és a nyák szerint 31-én volt az ovuláció, de 18-án kellene megjönnie elvileg. Az orvos nekünk a múlt hónaptól adott zöld utat (szintén korábbi, sikertelen terhesség miatt kellett 6 hónapot kihagyni), de a március nem sikerült, sajnos.

Még semmit nem érzek, de korai is lenne. Csak a hőmet méregetem, de nem túl magas (mondjuk van egy 3 évesem aki korán kel, ezért a hőmérős módszer nem igazán alkalmazható nálunk).

2016. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/138 anonim ***** válasza:
Utolsó! Akkor gyakorlatilag 14.-én kellene megjönnie nem?
2016. ápr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/138 A kérdező kommentje:

Nekem majd május elsején kell először tesztelnem a naptár szerint, remélem az ünnepnap tényleg ünnepi lesz :)

Mi tavaly augusztus óta próbálkozunk, most szedek closyt is, meg méhpempőt és inofolicot is, meg próbálok minél többet relaxálni.

2016. ápr. 6. 08:57
 5/138 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem vártam volna de (ismét) nem fog összejönni, mind a 3-an betegek vagyunk és nincs sok kedvünk házaséletet élni. A múltkori hónap is úgy úszott el, hogy nem tudtunk megfelelő időben együtt lenni.

Bár még éppen nincs veszve semmi, de ezeket a napokat nem ártott volna nem kihagyni mivel 21-re nem várom de nem tudom ma vagy holnap este kijön-e a lépés, majd meglátjuk.

2016. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/138 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, igen elvileg 14-én kellene megjönnie, ha az ovut nézzük, de én inkább megvárom a naptár szerinti napot a teszteléssel, mert nincs kedvem csalódni megint...
2016. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/138 A kérdező kommentje:
Remélem mindenkinek sikerül :)
2016. ápr. 6. 09:09
 8/138 keresztanya92 ***** válasza:
Holnapra (7-e) nem várom. Lassan egy éve probáljuk, nagyon reménykedem. Tegnap tesztelted, de sajna délutáni pisiből, negatívat... de reménykedem..
2016. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/138 A kérdező kommentje:
keresztanya, majd írd meg, hogy a holnapi teszt milyen lett, kíváncsi vagyok! Van valami, ami furcsa, vagy észleltél vmi jelet?
2016. ápr. 6. 09:42
 10/138 keresztanya92 ***** válasza:
Normál esetben a peteérésem után már nagyon feszül a cicim, de ebben a hónapban csak tegnap kezdett el fájni! Jelenleg csak ennyi, de ennek is örülök. Nálad?
2016. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!