Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elso Clostys honap. Megfeleloe...

Elso Clostys honap. Megfeleloek ezek a meretek?

Figyelt kérdés

sziasztok,

Ez az elso Clostys honapom, erositeni akarta az orvos a peteeresemet. November ota 28-29 naposak a ciklusaim, viszont az utolso 30 napos lett.


Ma vagyok a 10. napon es az orvos mindket oldalon latott 5-6db 10mm-es tuszot es kb a 15-16. napra saccolja az ovulaciot. Szerintetek ezek jo ertekek?

Nem tul kicsik? A mehnyalkahartya 6mm.


Elore is koszonom a valaszokat.


2016. ápr. 6. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek az értékek pont tökéletesek a 10. naphoz! Jó sok petéd érik, ebből lehet hogy 2 is lesz domináns tüsző. A méhnyálkahártyád is nagyon szép méretű már most. Sok sikert! :)
2016. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszodat. Most kicsit megnyugodtam :)

Remelem sikerul, nem bánnám a kettot se 

2016. ápr. 6. 19:58
 3/8 A kérdező kommentje:
Mosolygos fej lemaradt :))
2016. ápr. 6. 19:59
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak megszerettem volna irni, hogy sikerult :)

Pozitivat teszteltem :) meg nagyon picikek vagyunk, 4+2 :)

Hatalmas a boldogsag!

2016. ápr. 27. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon gratulálok!!!! :)))

Tényleg nagyon szépek voltak az eredményeid, és lám lám, jön is a picike! :) Jaj de jó nagyon örülök!

Boldog babavárást neked!!!


/1. voltam/


15hkm

2016. ápr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :)

Neked is boldog babavarast kivanok :))

2016. ápr. 27. 17:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy olvasod e meg, kedves valaszolo. Megszerettem volna irni, hogy ugy nez ki, hogy egypeteju ikreim vannak :) 7+5 napos vagyok. Mindkettonel megfeleloek a meretek es volt szivhang is. Hatalmas a boldogsag :))
2016. máj. 20. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen olvasom mert jött értesítés! Hát hatalmas gratuláció neked, ezek nagyon jó hírek, ahogy olvastam még a hideg is futkosott a hátamon, persze jó értelemben :D :) nagyon vigyázz magatokra, és ha bármi van, nyugodtan írj! Nagyon örülök :)
2016. máj. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!