Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az édesanyám kétpetéjű...

Ha az édesanyám kétpetéjű iker, szinte 100%, hogy ikreim lesznek?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam menstruáció előtt nőgyógyásznál , (nem most szeretnék babát ) , viszont látta éppen,hogy vagy 6 petesejtem volt...Poénkodott ,hogy jönnének a hatos ikrek .... És később esett le,hogy mit is mondott...
2016. ápr. 7. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
En ugy tudom,hogy a ferfi csaladjaban kell ikernek lenni,akkor nagyobb az esely arra,hogy ikrei fognak szuletni (persze a no altal) 😂
2016. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindkettőnk családjában vannak ikrek, így esélyesnek tartottuk magunkat rá. 3. gyerekünket várjuk, és mindegyikük egyedül jött. :)
2016. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Kedves egyes. Ezt hogy gondolod? A sok millió sperma így is úgyis bemegy a nőbe, de az érett petesejt, amit meg tudnak termékenyíteni, a nőn múlik, nem? Színtiszta biológia.


Kérdező: azért, mert anyukád iker volt, még nem biztos, hogy ikreid lesznek. 2. generációnál szokott gyakrabban előfordulni.

2016. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen ,én csak a petesejtek miatt gondolkoztam el a témán . Anyu iker,ő nem szült ikreket,és most én jönnék,nem ?? :D
2016. ápr. 7. 13:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy ha te magad iker vagy, akkor a te gyereked kisebb valószínűséggel lesz iker, mint az ő gyereke majd. Mivel itt édesanyádról van szó és te gondolom nem vagy iker, így én úgy gondolom ez a teória igaz lehet, hogy neked viszont több esélyed van az iker babára. Remélem érthetően írtam. Ugrik egy generációt, egyet kihagyva.
2016. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen utolsó , én is így értettem :) Mivel ő nem szült ikreket :)
2016. ápr. 7. 13:30
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az esélyes vagy ikrekre így!
2016. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

"Kedves" harmas!Mint ahogy irtam is, "en ugy tudom"....

De nem tudtam,hogy te vagy a legokosabb es te tudsz mindent! En kerek elnezest 😂 amugy meg tokeletesen mind1 kinek a csaladjaban van iker,valahol egyszer el kellett kezdodnie annak,hogy ikreket is szuljenek az emberek,szoval nem teljesen ertem a lepontozasod! Azert,mert en maskepp tudok dolgokat mint te,attol meg nem kell lepontozni! Dedo2016

2016. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy van 6 tüsződ, az nem jelenti azt, hogy mind a 6 domináns. Megtermékenyülni csak a dominánsnak van esélye.


Persze az anyukád ikressége miatt nagyobb az esélyed, de nagyon messze van a 100%-tól:)

2016. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Nekem és a férjem családjában sem voltak ikrek (ameddig vissza tudtuk vezetni). Nekünk hármas ikreink lettek természetes úton.

Egyik barátnőm is iker, az anyukájuk is iker. Mind a két lánynak 1-1 gyereke született.

2016. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!