Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor látták, az ikerter...

Kinek mikor látták, az ikerterhességet!? Egy vagy kétpetéjűek voltak?

Figyelt kérdés
A férjem mamája mesélte,hogy a szomszédjuk terhes volt és végig rendben volt minden,vegül a szülésnél kiderült,hogy két kisbaba van a pocijában. Tényleg van ilyen? A mai korszerű technikákkal nem veszik észre,hogy két baba van? Két szívhang!? Nekem ez hihetetlen...

2015. dec. 28. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az. El nem tudom hinni, hogy ilyen megeshet. Persze 20 éve, vagy fejletlenebb országokban igen.
2015. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én nagypapám mikor született így volt de ennek már 75 éve

Most nehezen tudom elképzelni ha minden kötelező vizsgálat megtörténik

2015. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Nekem a 10. héten vették észre hogy ketten vannak:)pedig hetente néztek uh-on:) Addig az egyiket hematómának nézték. Egypetéjűek és 5honaposak. Állítólag egyszerre vert a szívük :)
2015. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
4-5hetesen már két petezsák volt. Két petéjüek.
2015. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is egyből látszott 6+5 hetesen hogy négy baba van... Azóta sajnos már csak ketten vannak,de számomra is fura hogy végig ne vennék észre hogy két baba van.
2015. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

12 hetesen derült ki az ikerség, akkor már ugye látszódik minden a babákból UH-on. Szóval szerintem legkésőbb akkor ki kell derülnie a mai világban.

Én előtte 6 hetesen voltam orvosnál, akkor még csak egy szívhang volt.

Egypetéjűek.

2015. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

7 es fel hetesen voltam eloszor uh-on es mar ott lattak,hogy ikrek.

Most vagyok 17 es fel hetes es meg csak 70%-ra biztosan mondta a doki,hogy valoszinu ketpetejuek. Nemuket meg nem tudjuk, jovo heten megyek 18 hetes uh-ra.

2015. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7+3 hetesen voltam orvosnál, sajnos nagyon picik a babák, még kétséges hogy megmaradnak.

Viszont így is egyértelműen látszott mindkettő, lombikos és egypetéjűek.

2021. szept. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!