Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mivan miért ilyen halvány...

Most mivan miért ilyen halvány és egyáltalán?

Figyelt kérdés

Április elsején jött meg a menstruációm rendesen és még hozzá darabosan (elnézést)

Fáj a cicim és erős hőhullámok jönnek elő, ezért vettem egy tesztet (Gabriel)

És halvány két csíkos lett igaz hogy nem erős a második csík de azért látom.


Ilyenkor mi van tévedhet a tesz?


2016. ápr. 8. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Előrfordul, hogy valaki menstruál hiába terhes. Ha időben jött ki a 2 csík és rózsaszín akkor nem valószínű, hogy téved.
2016. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fotó? Időn belül jött ki a 2 csík?
2016. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szandy89 ***** válasza:
Szia. A teszt nem igen téved. Gyorsan fel kéne keresned egy orvost, hogy megnézzen. Mert vagy terhes vagy és akkor semmiképpen sem jó az ha vérzel vagy pedig elkezdődött valami, de nem tudott befejeződni.ezért volt darabos a vérzésed.
2016. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Fotó nincs.pár perc múlva jött ki a halvány második csík.


Én most nagyon össze zavarodtam mert pont a múlt hónapban voltam ultrahangon és a nőgyógyász látott egy kis vérömlenyt.

Én nem értem ezt az egészet.

2016. ápr. 8. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ovulációd van. Akkor is lehet halvány csíkos hcg.
2016. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor viszont én e felé hajlok. Lehet peteérés. :-B
2016. ápr. 8. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Mult honapban en is ugy jartam, eros gorcs felidoben, ovutesztelek, nagyon eros csikkal jelezte delutan mar h pozitiv az ovuteszt, de meg hanyingerem is volt reggel ugyh aznap reggel terhestesztet is csinaltam, lathato volt a masodik csik. De csak az ovulaciot jelezte:)
2016. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike utolsó, aranyos vagy hogy le írtad így nyugodtabb vagyok!
2016. ápr. 8. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!