Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek babamindig pontosa...

Szerintetek babamindig pontosan jon meg?

Figyelt kérdés

Mindig pontosan jon meg egyedul mult honapban stressz miatt kesett 6 helyett 10en reggel jott.

Most akkor mindig 10korul fog? Mert 9.van es semmi. Par napja volt jele sex utan de azota semmi. Nem vedekezunk. De Nem is hajtunkbabara. De nem lenne gond, mert fel ev mulva neki allnank. Csak erdekel h azert mert multkor kesett mar igy fog megjonni??? Egy hete ossze vissza erzem neha a menesz jeleit!?



2016. ápr. 9. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid, az szerint fog megjönni.
2016. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

azért elég ellentmondásos amit írsz. a pontosan jön meg, meg a mindig 6. jön meg...

egyik hónap 31, majd 28, néha 29 napos, aztán vannak 30 napos hónapok is...

tehát ha még nem is szabályos 28 napos a ciklusod se lehet pontos ha minden hónap 6.-án jön meg....

2016. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolso , annyira nem vagyok kepben, ismeretet gyujteni jottem!!!! Azthittem h pontos az azt takarja mindig 6an...vagy mindig ekkor es ekkor. :) van egy "naptaram" vezetem par honapja eleg pontosan. Ott azt irja kesik 3napja. Es van egy opcio azrhiszem menzesz tortenet vagymi ott azt irja 31-32 naposak a ciklusok. Az rendben van? No vagyok tudnom kene,de sose akartam gyereket, vagy csak kesobb, de egy eve jott egy ferfi az eletembe akitol barmikor "elfogadnam".koszonom a segitokeszsegeteket. Remelem nem neztek le. Sajnos most asom magam csak bele a temakba!:)
2016. ápr. 10. 00:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy pontisan jön meg, azt jelenti, hogy a ciklus mindig ugyanannyi napig tart. A ciklust a menstruáció első napjától számoljuk. Egy ciklus az orvosi "nagykönyv" szerint 28 napig tart. De az életben lehet ettől eltérő is. Először azt figyeld meg magadon, hány naposak a ciklusaid, azaz hány nap telik el a 2 menstruáció között. Ha a megszokotthoz képest hosszabb a ciklus, akkor mondhatjuk, hogy késik a menstruációd. Nem gúnyolódásból: érdemes lenne belenézned a 7-8. osztályos biológia tankönyvbe (nem emlékszem pontosan, melyik év) ott szó van a női ciklusról. Az alapokat szerintem jól elmagyarázza. Kezdetnek az jó.
2016. ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mar igyis ertem amit eddig nem nagyon tudtam. Köszönöm a hasznos valaszt!:)
2016. ápr. 10. 13:33
 6/8 A kérdező kommentje:
De szerintetek van meg esély a babára? Nem érzem h meg akarna jönni és vizes fehéres folyásom van 2-3 napja
2016. ápr. 10. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha késik, akkor csinálj egy tesztet. Szerintem a naptárad átlagos ciklushosszt számol, a tesztek ilyenkor általában kimutatják a terhességet, ha arról van szó.
2016. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont ma meg is jott.:)
2016. ápr. 13. 22:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!