Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megrepedhet egy 14mm-es...

Babu79 kérdése:

Megrepedhet egy 14mm-es tüsző? Nem túl kicsi az? Vagy lehetnek extrém esetek? Volt már így valaki esetleg?

Figyelt kérdés
Stimulált hónap 10.ciklusnapján (tegnap)voltam ultrahangos követésen, és a legnagyobb még csak 14mm-es volt. Aztán délután együtt voltunk a férjemmel, és onnantól kezdve erős fájdalmat éreztem a bal petefészek környékéről egészen estig. Ilyen erősen még sose fájt. Gondoltam ovus fájdalomra, de még túl korai lenne. Aztán ma reggelre meg leesett a hőm 36,2-re. Szerintetek?

2016. ápr. 10. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az még nem érett. 20-24mm között reped.
2016. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is eleg kicsi ez meg a repedeshez, plusz korainak is tunik, vagyis nem irtad, hogy normal esetben hanyadik napon van peteeresed, de a 10. nap meg korai altalaban.

Egy darab homersekletleesesbol meg nem is lehet kovetkeztetni az ovura, a fajdalom is korai, altalaban akkor van, amikor reped a tuszo, de akkor mara inkabb fel kellett volna mar mennie a homersekletednek.

(Legalabbis nekem ovu elotti nap szokott leesni a hom, masnap erzem a fajdalmat es azt koveto nreggelre mar felmegy a homerseklet.)


A ciklus elso feleben belefer ekkora holeeses az ovutol fuggetlenul.


Szerintem ez meg nem az volt, de merd tovabb, abbol majd kiderul.

2016. ápr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Igen, szerintem is túl kicsi még a tüsző és korai lenne a repedés. Normál esetben 12-14 cn körül van. Szóval minden tekintetben korai. Majd a holnapi hőből már többre következtethetek és a holnaputáni ultrahang mindenre választ ad.
2016. ápr. 10. 08:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem legutóbb clostis hónapomon a 12. ciklusnapon 16 mm volt a domináns tüszőm. Abban a hónapban a 17.napon volt tüszőrepedésem ami egyébként ritka nálam, mert félidőben szokott lenni. :) Szóval türelem, a 10. napon jó az értéked, majd megnő :)
2016. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem az lehetett, nekem mikor 14 mm-es tüszőm volt szintén a 10. napon, rá 5 napra repedt csak meg. Aztán meg ki tudja ugye, nem vagyunk egyformák.
2016. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!