Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26. és 27. ciklusnapon 'megjön...

26. és 27. ciklusnapon 'megjön érzés'?!

Figyelt kérdés
Most vagyok a 29. napon, már nincs megjön érzés, az egész mellem viszketett tegnap. Ma reggel meg olyan volt, mintha vert volna a víz, most már elviselhetőbb. Kb. még egy hét lenne a menziig, mivel 30on felüli a ciklusom mindig. Lehetséges terhesség, vagy csak szórakoznak a hormonjaim?
2016. ápr. 10. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindketto lehetseges, en a mult ciklusban hasonloan jartam, hohullamok, megjon erzes, es mar remenykedtem is a terhessegben a 14. Dpo-n, de nem voltam terhes, csak a hormonok szorakoztak velem. 3 nappal az elso megjon erzes utan jott meg valoban, de meg a mensi alatt is napokig hohullamaim voltak es erosen vizesedtek a tagjaim... Ilyen elotte sose volt meg.
2016. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!