Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S. A Gumi ki szakadt...

Marika elek kérdése:

S. O. S. A Gumi ki szakadt szexközben! Lehetek terhes? Többi lent.!

Figyelt kérdés

Ma páromal délután szeretkeztünk, a gumi ki szakadt de csak aktus után vettük észre. A Kislányom 6 hónapos,szopik rendszetelenül. Havim még nincs. Egyszer volt decemberbe, azota nem !

Nem tudom ha holnap elmegyek dokihoz esetémény utániért,nem lesz a picinek bajja tőle? Vagy nem lehetek terhes?


2016. ápr. 10. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom lehet-e eseményutánit szedni szoptatás alatt tekintve, hogy fogamzásgátló tablettában is külön van olyan, amit ilyenkor lehet.

Viszont senki sem tudja garanlálni, hogy nem lehetsz terhes azért, mert még nem jött meg illetve hogy szoptatsz, talán azért az esély kisebb.


Én azért megkérdezném az orvost, hogy szabad-e szoptatás alatt az esemény utánit.

2016. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esemény utánit szoptatás alatt szerintem tilos.

Tényleg az orvosoddal beszélj erről.

2016. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, ő megnézi ultrahanggal, hogy volt-e, vagy esedékes-e a tüszőrepedés, ha nem, nem fogja felírni, de szerintem így, hogy szoptatsz, amúgy sem, de legalább meg tudja mondani, hogy mennyire esélyes a teherbeesés.
2016. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen orvos, mert lehetsz terhes.

Viszont az esemény utánit szerintem se írják fel, ha szoptatsz.

2016. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
En ugy tudom,hogy szoptatas alatt kisebb az eselye a teherbeesesnek mint amugy... Ha pedig nem is ment el benned,akkor szinte kizart! En nem paraznek ra ennyire. De dokihoz azert menj el a biztonsag kedveert!
2016. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

"En ugy tudom,hogy szoptatas alatt kisebb az eselye a teherbeesesnek mint amugy"

Semennyivel sem kisebb az esélye!

2016. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kopapi ***** válasza:

A szoptatás alatt én sem estem teherbe.

Csak azért nem alatta, mert utána csináltuk!

2016. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kopapi ***** válasza:
Délután bubolni? Nahát!
2016. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!