Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes a feleségem, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes a feleségem, de most akarok válni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk házasok, mindkettőnknek stabil az anyagi helyzete, és a házba is beférne a baba, szóval minden körülmény adott, hogy az a baba megszülessen. Csak ugye kb fél éve a kapcsolatunk reménytelenül megromlott. A feleségem nem tudja, hogy válni akarok, de szerintem ő is érzi, hogy már nem jó a kapcsolatunk. A baba biztos az enyém, ugyanis a heti 1 szex az maradt, de az se olyan már, mint régen. Nem akarom ott hagyni a feleségem a babával, ugyanis mégis csak az enyém, és a gyereknek is jó ha a szülei együtt vannak. Viszont én már soha nem fogom szeretni a feleségemet. Most mit csináljak?

29/F



2016. márc. 19. 19:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem szereted már?
2016. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes?
2016. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Egy nagy fellángolás volt az égész. Csak 1 évet voltunk együtt mielőtt, összeházasodtunk, ez nem az igazi szerelem, igazából amilyen gyorsan jött olyan gyorsan ment. Egyébként nem arról van szó, hogy nem szeretem, csak nem vagyok bele már szerelme. Minket nem egymásnak teremtetek.


Egyébként 4 hetes, nem rég tudtuk csak meg.

2016. márc. 19. 19:14
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
it's a trap
2016. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%

Sokan házasodnak úgy hogy nem szerelmesek, de szeretik és tisztelik egymást.

Mégis jó a házasságuk.

Adj egy esélyt a dolognak, aztán ha nem működik, elválsz.

Ha most hagyod ott, mindenki ellened lesz. Finoman szólva...

2016. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem meg válj el, de a gyerekedről gondoskodj.

A kapcsolatnak vége, teljesen felesleges tovább kínlódni és alárendelni az életeteket egy menthetetlen kapcsolatnak.

Ez így a feleséggel szemben is tisztességtelen, előbb utóbb úgyis elváltok, akkor inkább előbb hogy legyen ideje mindkettőtöknek újrakezdeni.

2016. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom,ez nagyon nehéz. Hisz mégis csak az én gyerekem.


Köszönöm az eddigi válaszokat !

Jöhetnek még.

2016. márc. 19. 19:45
 8/33 anonim ***** válasza:
79%

A szerelem mindig is el fog múlni előbb utóbb...a szeretet marad.

Tedd azt amit jónak vélsz, senki nem fog helyetted dönteni.

2016. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok szakerto, de elvileg 4 hetes gyereket el lehet vetetni?Szerintem MOST beszelj a felesegeddel, hogy szeretnel valni es ne legyen gyerek, ha ezt szeretned akkor meg akkor kene vele tudatni, amig el lehet vetetni.
2016. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ekkorát még el lehet vetetni.

Ha eddig válni akartál..... Akkor az sem fog változatni a dolgon, ha mindenki azt mondja.

2016. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!