Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy terhes vagyok?

Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

1 hete kesik, utanna olvastam az elojeleire.

Sok olyan dolgot talaltam ami egyezik, pl.: mell erzekenyseg, faradsag,szedules, szekrekedes, puffadas,sokszor kivanok edeset.

Meg egy hetet varunk es csinalunk tesztet ha addig nem jon meg!

De lehetseges a pocaklako? Valaki volt hasonlo helyzetben?


2016. ápr. 10. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
már most is tesztelhetnél. nem látunk beléd.
2016. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már tesztelhetsz. Még egy hét és ha terhes vagy már érezni fogod. Vagy legalább is nekem így volt. 2 hete késett de, már éreztem és a teszt is egyértelműen kimutatta. Állandó émelygés, ami napról napra erősödik majd 1x-2x hányás, állandó fáradság, szinte egész nap birtam volna aludni. Előtte viszont nagyon fájt a mellem és elkezdett nőni.

Mindeninél más. Nálam ilyenek voltak.

2016. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy erezni fogom?
2016. ápr. 11. 00:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem az előző vagyok, de a tünetek mindenkinél mások. Nekem hasi oldalszurka, menstruációs fájdalom volt a nemvárt napján menses nélkül. Aztán lettem aluszékonyabb, lettek érzékenyebbek a melleim de pl én szerencsére kimaradtam a hányásokból, inkább csak émelyegtem.

Mindenkinél más lehet, de ha már késik, érdemes tesztelni, ilyenkor már kimutatja.

2016. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy érezni hogy érzed, hogy van valami a hasaddal amit folyamatosan érzel. Megváltozik a közérzeted. Nekem így volt. De ahogy előttem is írták, mindenkinél más.
2016. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! :)
2016. ápr. 11. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!