Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baja a babának?

Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, stabil párkapcsolat, jó munka, ősszel esküvő. Januárban akartunk elkezdeni próbálkozni a babával. Májustól pedig a káros szokásaimtól szabadultam volna meg, hogy legyen a testemnek ideje kicsit kitisztul i, felkészülni stb. Ám úgy alakult hogy ma lett egy pozitív terhességi tesztem. Az életmódom jelenleg nem túl bababarát. Sok kávé, dohányzás, stressz, munka reggeltől estig. Talán csak a táplálkozásom megfelelő. De félek, hogy ebben a 2-3 hétben a dohányzás és a rengeteg kávé visszafordíthatatlan károkat okozott. Természetesen mától se kávé, se cigi... Péntekre kaptam időpontot orvoshoz. Rettentően örülök és izgulok is...

2016. ápr. 12. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló volt a helyzet,most itt alszik a 19 hónapos makk egészséges kisfiam:)Amint pozitív lett a tesztem a cigit leraktam,terhesség alatt a szoptatás végéig napi egy gyenge tejeskávét ittam,van aki ezt sem teszi.Kezdj el terhesvitamint szedni,most sok mindenből fel kell tankolnia a szervezetednek,de ezt majd elmondja az orvosod is szerintem.Gratulálok,boldog babavárást:)
2016. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!