Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 3 hete nem jött meg de a...

Alexa1611 kérdése:

Már 3 hete nem jött meg de a tesztek negatívak. Utoljara febr.19 en volt utoljara viszont a peteérésem csak a közepén vagy végén lehetett. Járt vki ugyanigy?

Figyelt kérdés

A tünetek megvannak. Nagyon szur a hasam viszont , ami miatt aggodom.

Uhura meg hiaba megyek csak annyit lattak , hogy 5,6mm rōl 8,8mm re vastagodott a méhnyàlkahàrtya.



2016. ápr. 12. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom az minek a tünete, hogy szúr a hasad, vagy te mit gondolsz erről? A tesztnek már régen mutatnia kellene ha terhes vagy. Ha voltál dokinál, ő miért nem nézte a vérképedből a hcg-t, hogy lássa terhes vagy-e? Sok minden miatt kimaradhat, nem biztos, hogy terhesség az oka.
2016. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eddig teljesen normàlisan mindig megjött . A ciklusom 34 napos mindig . A doki azt mondta h varjunk meg. De amúgy a hanyinger meg mellfeszules szedules s osszes tunet meg van . olvastam sok olyat, h sokaknak kesobb mutatta csak ki, de aggodom, h mehenkivuli.
2016. ápr. 12. 13:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, a dokid látott, gondolom nemsokára újra mész hozzá.
2016. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
26an de ez nem normalis hogy ennyire szur 😔 s a tesztek negativak ..
2016. ápr. 12. 13:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Menj el bHcg vizagálatra (vérvétel), az 99%-ban pontos diagnózist ad! Ha terhes vagy, még ha méhen kívüli is, ott kiderül ha van baba!
2016. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szúrni erősen a ciszta szokott!
2016. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal s nincsen cisztam . vervetelre meg elkuldtek de azt mondtak h korai lehet , mert az is negativ. De minden tunet megvan s fizikalisan is a mellem bebarnult meg eresebb. A höm is megvan, rosszulletek is.
2016. ápr. 12. 19:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogyan allapitottak meg, h nincs ciszta? UH-val?
2016. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem anyit kèset mint mèg soha 69 napon meg jött hetenkènt teszteltem,minden tünet volt csak baba nem ja ès cisztámse volt.

Doki válasza enyi volt hogy elö fordul hogy igy kimarad enyi ha nega a teszted, akkor biztos meg jönn majd.

2016. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat en februarba voltam teljes koru vizsgalaton s minden rendben volt s van, havim meg pontos nagyon s pont februar kozepe ota nem vedekeztunk semmit. S a mehnyalkahartyam vastagodott .
2016. ápr. 12. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!