Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Czeizel módszerrel (savasítá...

A Czeizel módszerrel (savasítás-lúgosítás) sikerült valakinek a kívánt nemű gyermeket összehozni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
anyukám szerint nekik.kétszer is. mindketten lányok vagyunk
2016. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sikersztorim nincs errol, igy nem teljesen a kerdesedre valaszolok.

Egy tapasztalatom van, kb 2 honapja megprobaltam az ecetes oblitest egyszer, de megfogadtam, hogy soha tobbet. Konkretan nekem peteeres korul mindig nagyon eros a folyasom, amilyennek lennie kell, de ettol olyan szaraz lettem, mint a sivatag. Elvileg az oblites utan 30 percen belul kellene vegezni az aktussal (ugy emlekszem), nah, mi meg akkor javaban az elojateknal tartottunk, mert annyira kiszaradtam, hogy egyszeruen fajdalmas volt az aktus. A libidom meg a nagy erolkodesben el is veszett.

Igy en meg egyszer nem mertem megprobalni, inkabb szulessen meg a harmadik fiam is, de az oblites miatt meg az egyebkent teljesen jo szex is elmaradt.


Lehet, hogy csak nalam valtott ki ilyen hatast, ha van valakinek tapasztalata, az ossza meg velem is, mert nagyon kivancsi vagyok ra.

2016. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni,mint az utolsó. Én anno csak elgondolkodtam rajta, de ismerősi körben volt negatív tapasztalat, felborította a hüvely ph-ját és minden sz.rt összeszedett kb. fél évig, így még próbálkozni sem nagyon tudtak, mert folyamatosan antibiotikummal kezelték. Ő nagyon megbánta, és amikor elmesélte el is vetettem az ötletet. Igaz két fiam van, de egészséges és könnyen összejöttek. Nekem ez számít.
2016. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elvileg olyan kajákat ettem hogy egy bizonyos nemű jöjjön össze de a másik nemű lett..ezt a pH miatt...A huvelyoblitest is próbáltam de nem abban a hónapban lettem terhes...nem hiszek benne hogy működne ez a dolog a pH-ra alapozva
2016. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Pont az ilyen tapasztalatokra voltam kíváncsi.

A férjem is ellenzi az ötletet, mert mi van, ha károsítjuk vele a "katonákat".

2016. ápr. 13. 08:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, a statisztikában általában legalább 30-40 esetet szoktak vizsgálni egy mintában, de ez a minimum. Kevesebbnél bejátszik a véletlen. (Pénzfeldobásnál dobhatsz egymás után 5x írást, de 30-nál már nagyjából fele-fele lesz az arány.)

Keveseknek van 30+ gyereke, hogy hitelt érdemlően nyilatkozni tudjon a fenti módszer hatásfokáról. :) Lehet, hogy valakinek kétszer-háromszor is pont a kívánt nemű gyereke született, de ez még csak véletlen, nem érdemes belőle messzemenő következtetéseket levonni.

Ha érkezik 10-20 válasz, és abból számolsz, annak már lesz értelme. :)

2016. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi nem erre alapoztunk!:) remelem nem baj ha leírom mert nekünk bevált VAGY TALÁN véletlen ki tudja !

Szóval peteeteskor esel teherbe akkor fiad lesz , ha fiút szeretnél akkor peteetes elott 3-4 napig semmi Sex aztán peteetes napján meg másnap Sex de utána maradj fekve par órára! Ha lányt akkor peteetes előtti napokon de peteérés napján NE legyetek együtt így a megmaradt lanykák fognak oda érni :) :)

2016. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!