Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. dpo-n vagyok. és ma többszö...

7. dpo-n vagyok. és ma többször is beleszúrt a méhembe ball oldalt, de nagyon intenzíben és hirtelen. Főleg ha felállok a székből, vagy séta közben! Valami baj lehet?

Figyelt kérdés

A ball petefészkemben történt meg a tüszőrepedés ami 7 napja volt!Ezt ultrahanggal is alátámasztották.Akkor nagyokat nyilalt a petefészkembe ezért orvoshoz fordultam mert rosszul lettem.Azt mondták tüszőrepedés történt,jobban megéreztem ebben a hónapban.Együtt is voltunk a párommal.

De ma nem a petefészkem hanem inkább a méhem ball oldala nyilal, szúr. Ha lepihenek kutya bajom, de ha felállok vagy sétálok,elég éles a fájdalom!

Mi lehet a baj?

Általános közérzetemmel semmi baj.

Meg vagyok ilyedve


2016. ápr. 12. 13:56
 1/1 A kérdező kommentje:
*ijedve
2016. ápr. 12. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!