Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Ugye...

Megnéznétek a tesztem? Ugye ez száradási csík? 5 percen belül jött ki.

Figyelt kérdés

Fogalmam nincs, hogy volt -e ovulációm, rendszertelen volt mindig is. Most tartok a 36. ciklusnapon! (Ált. 32-50 napos ciklusok). Második babát tervezzük lassan. Köszönöm!


[link]


[link]


2016. ápr. 12. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok halvány/színtelen második csíkot se.
2016. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én látok!

Nem remènyt akarok adni,nem azért ìrom,hanem látom amire gondolsz.

Először is nyugi ☺

Másodszor várj pár napot és ismételd meg egy másik fajta tesztel.

Harmadszor...mindenképp írd meg mi lett ☺


Nagyon drukkolok!!

Tari

2016. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Látom,de így szürkének tűnik :(
2016. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha 5 percen belul jott ki, akkor szaradasi csik nem lehet, hiszen a teszt meg nem szaradt meg, amikor latszott a csik.

Ennek ellenere pozitivnak sem mondanam, mert mostanaban en is belefutottam mar olyan tesztekbe (3 kulonbozo marka), hogy mindegyiken volt egy nagyon gyenge masodik csik, idon belul is latszott, ennek ellenere en nem voltam terhes.

Ezek miatt en mostantol minden ilyen tesztet negativnak fogok venni, vagy olyannak, mintha nem is csinaltam volna es csak az lesz a pozitiv, amin nem kell gondolkodni, hogy az-e, vagy sem.

Ismeteld meg a tesztet, mert ha baba miatt latszott az a vonal, akkor 2-3 nap mulva mar egyertelmubbnek kell lennie.

2016. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is látom! Szerintem ez az lesz csak még nem elég magas a HCG szintes. Tesztelj pár nap múlva.
2016. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem látom.
2016. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ez pozitív teszt, gratulálok! A halvány csík is csík. Nekem is így kezdődött. Először csak a lelki szemeimmel láttam:) De ez látható szabad szemmel. Tesztelj egy hét múlva újra.
2016. ápr. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne vegyetek ezt a tesztet mert nem jo,sokszor álpozitív.
2016. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél újat es más fajtát , aztán par nap múlva csináld meg! Én nem látok sok mindent es az bármi lehet!:)
2016. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, negatív volt másféle tesztekkel, úgyhogy ezt is elkönyveltem negatívnak. :)
2016. ápr. 18. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!