Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet, hogy...

Megnéznétek a tesztemet, hogy hibásnak mondható-e, ha csak félig jott ki a 2. csík?

Figyelt kérdés

[link]


Van egy kérdésem már fennt,de minél tovább nézegetem ezt a tesztet,annál bizonytalanabb vagyok,hogy ez normális-e.


2016. febr. 13. 15:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ez a kérdésem.


Igen,várnom kellett volna reggelig,de 4 éve nem teszteltem pozitívat és most kicsit bezsongtam.

2016. febr. 13. 15:13
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem veheted pozitivnak.De csak azt tudod csinalni,hogy uj tesztet csinalsz vagy orvos :)
2016. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Facellét (Rossmann), ha terhes vagy, az tuti szépen kimutatja már!
2016. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3 hónapja vettem egy CB digitálist(késett 3 napot csak végül megjött), fent van a szekrény tetején,hétfőn már mutatná reggel a valós eredményt?
2016. febr. 13. 15:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha az tényleg szellemcsík akkor hétfön tuti a rendes teszten már erösebb lesz. Hétfön reggel tesztelj, elötte ne pazarold.
2016. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tesztelj holnap reggel ha nem birod ki.

Én sem birnám.Én ma vagyok 10 dpo.nega volt a tesztem.

Megy a drukk neked :)

2016. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De a szellemcsík szürke nem?

Nem bírom ki hétfőig ez igaz:) ha ma egyértelmű nega lett volna akkor oké,de így nem :)


Van itthon másfajta tesztem is,az nega lett reggel,de az one stepes is olyan halvány volt,hogy szinte csak én láttam. A délutáni one stepes meg bár erősebb,de csak félig jött ki.


A másikfajtával várok hétfőig,de one stepesem van még vagy 10.

2016. febr. 13. 16:48
 8/14 A kérdező kommentje:
Na jó! A 25-ös (nem one stepes) is halványcsíkos!
2016. febr. 13. 16:56
 9/14 mandiga ***** válasza:

Én látom rendesen, színe is van, csak nagyon halvány.


Nekem is hasonló, csak én egens tesztkazettával teszteltem, és nem nagyon bízok benne. De reménykedek, úgyhogy te is reménykedj.

Én holnap gondoltam tesztelni predictor-ra, de félek.

Szorítok neked nagyon!!!!!

2016. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

[link]


Picit elázott szerintem.


Köszi :) Predictorròl csak jót hallottam! A kazettásokról rosszat,de nekem személy szerint nincs róluk tapasztalatom. Írd meg majd az eredményt :)

2016. febr. 13. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!