Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha magas egy kicsit a prolakti...

Ha magas egy kicsit a prolaktin szintem es esetleg amikor viszamegyek orvoshoz es kapok gyogyszert ra, akkor attol terhes maradhatok konnyebben? Kinek sikerult a gyogyszer (bromo) szedesenel teherbe esnie? Es mennyi idot kellett szedje?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem sikerült, első probálkozásra bromo után, fél évig szedtem, utána rögtön az elsö honapban amikor beprobálkoztunk sikerült, de elment a 8. héten, mütét lett a vége, most kezdünk el ujra probálkozni! bromo mellett figyelj oda a táplálkozásra
2016. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
azért vártunk fl évet, mert elötte em volt mensim másfél évig, de ha neked van akkor hajrá, üdv
2016. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Judit1987 válasza:
Én tavaly november 11én kezdtem el szedni. December 15én pozitív lett a terhességi tesztem :) most 22 hetes terhes vagyok a kisfiammal... :)
2016. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én most január közepe óta szedem de még semmi, levinni levitte a szintemet, 21-ről olyan 7 volt a következő hónapban azóta nem nézték, de hat. Eleinte egy szemet szedtem egy nap most felet reggel felet este. És ha sikerül a baba szedni kell a 12. hétig.
2016. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nekem csak két hónapot kellett szednem.Fél időben hatott,csak akkor még nem tudtam róla,mert elöző hónapban is 1 hét csúszást okozott a gyógyszer.16 hetet töltöttem hétfőn.
2016. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
na az jo , hat remelem hogy ha tenyleg majd kell szedjem , akkor nekem is ezaltal hamar sikerul a baba ! :)
2016. ápr. 15. 14:50
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 3 hete szedtem és a menzesz napjàn + volt a tesztem! Elsem akartam hinni! Rendszeres napra pontos menzeszem volt. Csak a prolaktinom volt magas 1200 és a doki szerint ezért nem volt minden hoban peteérésem. Mert a petefészkeim cisztàsak. Vagy hàt pcos hajlamom van. Ahogy mondta. Napi 1 szem bromot eszem. Reggel este utroval segitem. Jövőhéten megyek dokihoz és akkor derül ki, hogy, hogy van a baba!

2016. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
en duphastont kaptam , de barnazok ugy is , az baj?
2016. jún. 2. 14:46
 9/16 anonim ***** válasza:

24 ora kell az utronak is és a Te gyogyszerednek is , hogy felszívodjon.

Pihensz? Mert az ilyenkor nagyon fontos. Palàstfű teàt is lehet inni!

2016. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem nagyon pihenek .. nem tudom mennyire hat a gyogyszer de meg sokat kell szedjem ....
2016. jún. 3. 01:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!