Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapelőtt pete érésem volt...

Tegnapelőtt pete érésem volt és együt voltam a barátommal. Ma fájt a méhem (eddig még soha nem fájt). Ez lehet beágyazódás/terhesség jele is?

Figyelt kérdés
Óvszerrel védekeztünk amit már az elején feltett,de az előjátéknál egy kis előváladék lehet (csak lehet! mert vigyaztunk) hogy került a kezére mielőtt hozzám ért.
2016. ápr. 13. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ennyi idő alatt el sem érnek oda.
2016. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2 nap után még az ég világon semmit nem érzel és semmilyen tünete nincs a terhességnek! A beágyazódás meg még csak napokkal ezután történik.

Kb. ha terhes is lettél, akkor mostanában történt a megtermékenyítés, amit meg nem lehet érezni!

2016. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 13. 19:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igy eshettem teherbe?
2016. ápr. 13. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi felé képpen nem. Ha bizonytalan vagy magadban napok múlva inkább csinálj egy tesztet és ne itt kérdezd mert vannak rosszindulatú emberek mint pld az elöttem hozzá szólok. Nyugi nem vagy terhes :) Tudom, hogy milyen mikor megfordult a fejedben. Mi 4 év alatt Sosem védekeztünk. Montam is a páromnak, hogy szedni fogok fogamzásgátlót mert ő nem szerette az óvszert s mikor elmentem a dokihoz hogy irjon fogamzásgátlót 8 hetes terhes voltam :)) most van egy gyönyörű 7 hónapos fiam :D de én semmit nem éreztem az elején csak 3 hét után mikor késett.
2016. ápr. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!