Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early teszt halvány...

Predictor early teszt halvány de jól látható pozitív lett időn belül, de 1 óra múlva egyszerűen eltűnt róla az eredmény mintha ott sem lett volna a 2. csík. Ez most mi?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A tajekoztatot ezert nem kell egybol kidobni, a pisis tesztet viszont nem árt.:) 10 perc utan a teszt mar nem ertekelheto. Ez tortent.
2016. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jol tudom ez a teszt ugyanaz, ami mashol first response neven fut. Csak azert irom, mert angol forumot olvasgatok neha es ott is talalkoztam mar ilyen bejegyzessel. Megjelent a csik szinte egybol, kinek halvanyan, kinek erosen es utana el is tunt, tobben irtak, hogy perceken belul.

Egy parat vegigolvastam, a legtobb esetben csinaltak masik tesztet es azok negativak lettek es utana meg is jott a menstruaciojuj.

De kivanom, hogy neked ne igy legyen!


En a helyedben csinalnek egy masik teszet holnap reggel. Mikor kellene jonnie a mensidnek?

2016. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tájékoztató szerint nem értékelhető, azonban a valóban pozitív tesztek tapasztalatok alapján hetekkel, hónapokkal később is pozitívnak látszanak.
2016. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez fura, nekem már volt halvány pozitív, de nem tűnt el a csík. Ismételd meg.
2016. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mandiga ***** válasza:
Nekem is volt halvány pozitív reggeliből, majd délutánra szinte semmi nem látszódott. Baba nem volt. Én már csak akkor hisze, hogy pozitív egy teszt, ha rendesen, erősen látszik a két csík, mig halvány, addig nem.
2016. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mandiga ***** válasza:

Ez volt az akkori kérdésem, és ott van a predictor teszt is.



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, próbáltam utána másfajta teszttel, az negatív lett, utána másnap meg is jött :(. Nem veszek többet ilyen tesztet :(.
2016. ápr. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!