Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap d. e. Xepillel tesztelt...

Tegnap d. e. Xepillel teszteltem, negatívot. Gyorsan felhívtam a páromat, hogy elmondjam neki mi lett az eredmény. Beszéltünk kb.15 percet. Mikor letettem és ránéztem a tesztre nagyon halvány pozit mutatott. Most mi van ilyenkor? Terhes lennék?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 04:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Időn túl elvileg nem érvényes, mégis sok ellenpéldát fogsz olvasni itt is. Én kétnaponta újra tesztelnék a nemvártig. Hol tartasz a ciklusodban?
2013. nov. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát, elég sok baba kiderült már ilyen időn túli tesztekből... Amik, szerintem, pozitívak már időn belül, de száradás után jobban látszanak.

A legjobb tényleg, ha ismétled. Amúgy örülnénk?

2013. nov. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem egy óra múlva lett pozitív ... most lesz négy éves :-)
2013. nov. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Olvastam az ellenpéldát. Ma veszek clear blut, és megcsinálom.

Vasárnap kellett volna megjönnie.

2013. nov. 5. 07:24
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem lennél terhes, akkor nem lenne időn túl sem pozitív a teszt, mert a HCG hormon miatt lesz pozitív. Majd írd meg mi lett a clearblue-val. Drukkolok
2013. nov. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csináltam egy másik tesztet, a Predictor early-t ott negatív lett.
2013. nov. 5. 10:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia! okt. 19-én reggel csináltam egy tesztet ( hozzáteszem 1 nap késés után) vártam 5 percet és semmi. Vsszafeküdtem aludni majd 2 óra múlva halványan ugyan de ott volt a 2. csík. Rá 3 napra erős pozitív lett. Szerintem van remény. Most 7 hetes kismama vagyok :)
2013. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a Predictor early nagyon rossz teszt, tapasztalatból írom. Mikor terhes voltam negatív lett...
2013. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy terhes vagy. Én is vasárnapra nem vártam, a mai Predictor early negatív, de időn túl látszik egy naggyon naggggyyyon picit.
2013. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
?
2013. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!