Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatas alatt terhesseg?

Szoptatas alatt terhesseg?

Figyelt kérdés
Meg nembiztos a terhesseg de az lenne a kerdesem hogy ha megis terhes lennek es a kicsim szopizik de vlmiert nem marad megbenne az anyatej?ilyen letezik?mert szopi utan feloramulva sugarba hany
2016. ápr. 16. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el orvoshoz, mert ez vírus lesz. Még azelőtt vidd el, hogy kiszáradna!!

Nincs köze az esetleges terhességedhez, véletlen egybeesés.

2016. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Èn mèg 10 hetes terhesen is szoptattam a fiam napi 5x és egyszer sem hànyt utàna. Ez tènyleg inkàbb valami vìrus lehet,minél előbb vidd orvoshoz,addig is kortyonkènt folyadèk pótlàs,tènyleg ki ne szàradjon,esetleg hànyàs ellen b6 vitamin vagy daedanoletta kúp.
2016. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6,5 hónapos terhes koromig szoptattam, ez véletlen egybeesés.

Az lehet, hogy em ízlik neki a tej egy idő után, de attól még nem hányja ki, csak elutasítja a cicit.


Szerintem is orvos!

2016. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is go az ügyelet! Az én lányom pl szalmonella vírustól hányt így 6hósan!
2016. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltunk ugyeleten! Dead.Kupot irt fel a doki igazabol hugom agyszulemenye volt ez a terhes dolog es nemveszitettem vele hogy kiirtam a kerdest!

Koszi a valaszokat!

2016. ápr. 16. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!