Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatti terhessegnek...

Szoptatás alatti terhessegnek mik a jelei?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy van olyan aki szoptatás alatt esett teherbe?

Milyen tünetei voltak a terhessegre?



2016. jan. 10. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom,pedig szoptattam! Ha gyanakszol csinalj tesztet :) Kesik a verzesed vagy miert kerdezed?
2016. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem feltétlen van neki. Az egyetlen egyértelmű tünet szoptatás nélkül a menzesz kimaradása, szoptatás alatt ez sincs. Teherbe lehet mellette esni. Lehetnek terhességi tünetek de tudod, van akinek csak a hasa nő meg a mozgását érzi, ezen kívül semmi változást nem érez szóval erre sem lehet hagyatkozni.
2016. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz, 2 havonta csinálj tesztet. Én is félek, hogy valahogy becsúszik, de nem veszem észre, mivel nem menstruáltam hónapokig, utána meg összevissza. És persze, ha konkrétan esélyes, hogy sikerült, akkor is teszt.
2016. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a menzesz is megjött igaz 4 nappal előbb és tartott 7 napig. De amúgy az első tünet a haspuffadás volt.
2016. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! 😊

Nem bannank ha jonne teso 🙂 Napokban "kene" megjonnie, de elegge fajnak a melleim, es surun járok pisilni, eddig max feszult voltam mensi elott... Majd ha mar kesik is tesztelek 😊 Csak kivancsi voltam esetleg hasonlo "tünete" volt e masnak 😊

2016. jan. 10. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a második menses után lettem újra állapotos, és még mindig szoptatok. Én konkrétan rosszul lettem, azt hittem csak a savam, de nagyon szédültem is. Azótán erős szívdobogásom volt, ha lépcsőztem, de persze ez is betudható fáradtságnak, de ezek nálam jellemzők terhességnél. Ezek még a kimaradás előtt voltak 3-4 nappal. Aztán pozitív lett a teszt. :) Drukkolok nektek!:)
2016. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!