Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 7-8 hetes terhességet már...

Egy 7-8 hetes terhességet már tényleg jól mutatnia kéne a tesztnek, ugye?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 menstruációm igen gyenge volt a többihez képest, így többször is teszteltem már több teszttel de semmi, mind negatív, több nap után is. Általában időn túl is megnéztem őket, mert hallani, hogy van akinek csak akkor lett pozitív. Tüneteim sem igazán vannak, maximum a gyakori pisilés és kis fáradtság. Igazából rendesen védekeztünk is, mégis kételyeim vannak. Nem tudom elmenjek-e orvoshoz, nem-e néz majd komplett idiótának...

2016. ápr. 16. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2016. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elmehetsz orvoshoz, de azt mondd, hogy szerinted terhes vagy/lehetsz-e, hanem amit tapasztalsz, hogy gyenge a vérzésed és szédülsz, gyakori a vizelet, vizsgáljon meg, ennyi.

Aztán ha ő hozná fel ezt a témát, akkor megmondhatod, hogy teszteltél, de negatív lett.

ezzel nem fog hülyének nézni.

2016. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Es most nem jott meg azota? Szerintem tuti kimutatna a teszt.. nekem ugy volt mas( keves) a mensesem mikor probalkoztunk a parommal es mindig azt hittem azert mert sikerult.. de mikor tenyleg sikerult nem jott meg es aznap pozi volt a teszt..

Raadasul par napra ra jott az almossag a mellem nagyon erzekeny volt ehes vagyok azota mindig es 1 hete kezdodott a hanyiger

Menj el dokihoz, mond el neki a panaszodat hatha valami mas all a dolog hattereben :)


10hetes kismama

2016. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most múlt el ez a 2. gyengébb menzeszem. A barátom külföldön él jelenleg ezért számolom kb. 8 hetesnek, mert március elején voltunk együtt utoljára.

Igazából én sem tartom valószínűleg a terhességet, de ennek a gyenge vérzésnek is utána akarok járni.

2016. ápr. 16. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Viszont nem fogytál azóta? Nekem akkor volt nagyon gyenge vérzésem, mikor 50 kiló alatt voltam, felette pedig elég erős.
2016. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát én 70 kg felett vagyok, bár fogytam most, de nem radikálisan.
2016. ápr. 16. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy szedsz e-vitamint, az vastagítja a nyálkahártyát, mert ha vékony, az is okozhat gyengébb vérzést, mert hamarabb leválik. Ha az sem segít, akkor orvossal kéne megnézetni, de nem tudom, mennyire szeretnél babát, ha szeretnél, akkor is ajánlott az e-vitamint szedni :)
2016. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Még nem szeretnék babát elég sokáig, de volt egy cisztám és petefészek gyulladásom még év elején,plusz egy esemény utáni tabletta novemberben, lehet azok is még beleszólnak. Plusz elég sok stressz/betegség ért az elmúlt hetekben, lehet az is hatással van.
2016. ápr. 16. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezek simán közrejátszhatnak :) Akkor most már gyógyulj meg :) ennyi gond után már a nyár csak egészséget hozhat :)
2016. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, azon leszek/vagyok! :)
2016. ápr. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!