Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor kinek higgyjek a...

Most akkor kinek higgyjek a meddőségiben?

Figyelt kérdés
Mikor megcsinálták az inszemet,azt mondták,hogy a 14-dik napon teszteljek. Ma felhívtam őket, mondtam, hogy negatív a tesz, de mielőtt belevágnánk a következőbe, szeretnék egy vérvételt. Most egy másik nővel beszéltem, kérdezte, hogy mikor kellett volna megjönnie. Mondtam, hogy múlt hét pénteken. Mondta,hogy csak 1 hét múlva teszteljek. Most totál össze vagyok zavarodva.
2016. ápr. 18. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen 14. nap? Az elmaradt menstruáció utáni 14. nap?
2016. ápr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, az inszemtől számítva a 14-dik napon.
2016. ápr. 18. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:
A második szerintem azért mondta, hogy várj a késétől még egy hetet, mert van, akinek csak később mutatja ki. Mivel nem jött meg, szerintem is tesztelj még, de én nem várnék egy egész hetet, kétnaponta tesztelnék, hátha előbb is mutat valamit.
2016. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért is szerettem volna elmenni vérvételre, hogy kiderüljön, hogy mi a helyzet. Barátnőm húgának is inszem után csak a 4-dik hétre lett pozitív a tesztje.
2016. ápr. 18. 10:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Azert mondta, mert meg nem jott meg, az en elso tesztjeim is - ok lettek, mert tul koran teszteltem. Te szedsz valami hcg hormontartalmu tablettat? Attol is keshet, viszont azt ki is mutathatja rossz eredmenykent. Azert egy hetet nem varnek, mert en ahhoz turelmetlen vagyok. Az elso tesztjeim -ok lettek (kb. 14. napon), aztan a kovetkezo napokban tesztjeim a varakozasi ido utan (amikor elvileg mar nem lehet leolvasni a teszt eredmenyet 10 perc utan) pozitivva valtak. Aztan egy nappal utana halvany +, aztan eros. Nem is tudnam megszamolni mennyi tesztet vasaroltam abban az 5 napban, a legjobb erzekenysegueket persze :)
2016. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A szombati, meg a vasárnapi tesztek is negatívak voltak. Akkor voltam az inszem utáni 15-16-dik napon.Utrogestant használok.
2016. ápr. 18. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:

felesleges ...

várd meg azt az egy hetet ...

addig se stresszed agyon magad az jobban árt ...

2016. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En akkor stresszeltem volna, ha nem tesztelem a vizeletet naponta tobbszor.... Kinek mi okoz stresszt.
2016. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!