Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek hogy terhes vagyok,...

Félek hogy terhes vagyok, kimaradt a menstruációm azota csináltunk 2tesztet de mind a kettö negatív lett, és tegnap otta esténként hányingerem van meg fáj a fejem nagyon most is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom mikor menstruáltam belém élvezet de csak az utolso napon az volt a baj. Azota nagyon csunyán összevesztünk majdnem szakitottunk és rengeteget sirtam streszeltem idegeskedtem és pont akkor kellet volna megjönnie de kimaradt. Én erre gyanakszom h emiatt ugyanis az elsö hét késés utén csináltunk egy tesztet az negativ lett, meg rá egy hétre még egyet az is. Szerintem lehetetlen hogy egy terhességi teszt ennyi idö után ne mutassa ki. De mégis tegnap este ota hányingerem van meg nagyon fáj a fejem ha felállok még csak rosszabb igy rám jön. Remélem nincs semmi baj :/

2016. ápr. 18. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
tesztelj egyet , es meglatod !!
2016. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez mikor tortent kb ? mikor volt meg?
2016. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehetetlen a terhesség. Nekem a lányomnál március 8.-án kellett volna megjönni, és április 13-án derült ki hogy babát várok. De ha nem akarsz terhes lenni akkor gondoskodjatok megfelelő védelemről!
2016. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!