Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses elott egy nappal 3x...

Menses elott egy nappal 3x ment el bennem a parom. Ma kellett. Volna megjonnie de semmi jele. Ha most terhes lettem meg se jon? Peteeresem 15 volt az tuti.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 22:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
67%

Vannak rendkívüli peteérések is!

Ha akartatok gyereket akkor gratulálok, ha nem, akkor csak azt mondd meg miért kellett ekkora f***sàgot csinálni??

2016. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%
Na várjunk csak, a legutóbbi menzeszed előtt ment el benned? Mert az már több mint 1 hónapja volt, akkor kizárt hogy 15én peteérésed lett volna. Szerintem csinálj tesztet.
2016. ápr. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Ha igen,akkor nem,nem fog megjonni,de a teszt is kb másfél 2 hét mulva fogja csak kimutatni.
2016. ápr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Most vasarnap tortent es hetfon kellett.volna megjonnie meg egyenlore semmi. Nem terveztuk de ha jonni akar jojjon.Foleg igy hogy kb 1% az eselye akkor neki.meg kell szuletnie.Mert ugy tudom igy tenyleg nagyon ritka.Meg ma se jott.meg nem isnfajna hasam semmit nem.erzek.Hat majd kiderul egyenlore varok mast nem tehetek.Tehat ha most az vagyok akkor mar.meg se jon ezt akartam tudni.
2016. ápr. 19. 23:28
 5/34 anonim ***** válasza:
24%
Ha terhes vagy akkor biztos hogy nem a Vasárnapi aktusbol hoztátok őssze.
2016. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó es miert vagy ebben olyan biztos? Sajat peldam,nem a szomszed szomszedjatol hallottam..menses elott 2 nappal nem vedekeztunk,ez volt az egyetlen ilyen alkalom,mar nem jott meg...ahogy írtam,2 héttel kesobb lett pozi a tesztem,ultrahangos adatok is engem igazolnak ,pont ket hettel kisebb a terhesseg,mint "hivatalosan"..szoval bármikor foganhat a baba...az mas kérdés,hogy vannak eselyesebb es kevesbe eselyesebb napok..
2016. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
7. nap meg mindig sehol semmi.Es semmi jele.se a terhessegnek se a mensinek .7 nap telt.el aktus ota.a masik aktus ota 16.
2016. ápr. 25. 07:04
 8/34 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, hátha mutat vmit.
2016. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
A teszt az általában nem jó, de van akinél igen. Ha nem jött meg a menzeszed, az már eléggé arra utal, hogy terhes vagy. Továbbá, ha új ételeket kívánsz még amiket soha nem ennél meg máskor. Illetve utálsz meg más ételeket. Esetleg rosszul vagy, hánysz.
2016. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Akkor.leirom megegyszer hogy : 10 napja voltunk egyutt menses elott 1 nappal.tehat masnap kellett volna meg jonnie tehat most 10 napos vagyyok. 13-14 nap mutat valamit ugy tudom ezert vasarnap- hetfo erdemes tesztelnem.Semmi tunet esetleg.neha tompa szuras picike feszules. De enhye epp hogy.Inkabb.mensi helyrtt kremes.feher folyas van nem.olyan sok.
2016. ápr. 28. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!